• دوشنبه 11 فروردین 1399
  • 09:55
فوتبال و فوتسال
1398/12/7 - 16:11
80621

AFC به ایران شماره حساب داد/ پرداخت جریمه از اعتبارات انباشه فدراسیون

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت صدور مجوز حرفه‌ای نادرست برای تیم‌های ایرانی، فدراسیون فوتبال ایران را مبلغ ۱۲۰ هزار دلار جریمه کرد که از این مبلغ ۸۰ هزار دلار تعلیقی است و در صورت ت...

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت صدور مجوز حرفه‌ای نادرست برای تیم‌های ایرانی، فدراسیون فوتبال ایران را مبلغ ۱۲۰ هزار دلار جریمه کرد که از این مبلغ ۸۰ هزار دلار تعلیقی است و در صورت تکرار این تخلف در دو سال آینده، فدراسیون فوتبال علاوه بر پرداخت این مبلغ، مشمول جرایم بیشتری می‌شود.

هر چند این تخلف مربوط به سال گذشته است و چه بسا AFC در ادامه بررسی‌های خود تخلفاتی را در پرونده‌ تیم‌های ایرانی در سال ۲۰۲۰ به دست بیاورد.

حمیرا اسدی، مسوول امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال با اشاره ابلاغ این محکومیت به فدراسیون فوتبال ایران گفت این موضوع قطعی است و جای اعتراض وجود ندارد.

این حکم مربوط به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال است که مسوولیت آن را سهیل مهدی بر عهده دارد و اخیرا با حفظ سمت به عنوان سرپرست کمیته برگزاری لیگ‌ برتر انتخاب شده است.

مسوول امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال از اعلام شماره حساب به فدراسیون فوتبال خبر داد و گفت که این جریمه باید تا مدت زمان ۳۰ روز از ابلاغ رای پرداخت شود.

با توجه به امکان نداشتن انتقال وجه از ایران به حساب AFC و پرداخت نشدن پاداش فوتبال ایران در سال‌های گذشته، AFC این مبلغ را از اعتبارات فدراسیون فوتبال برداشت خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو