فوتبال و فوتسال
1398/7/21 - 16:46
41072

کی روش به سیم آخر زد ؛ سوال خبرنگار کلمبیایی از کی روش

 تیم ملی کلمبیا بامداد امروز در دیداری دوستانه برابر برزیل در آمریکا به تساوی ۲-۲ رسید، دیداری که برای کارلوس کی روش خاص بود.

نشست مطبوعاتی کارلوس کی روش سرمربی کلمبیا پس از تساوی بدون گل مقابل شیلی به عصبانیت این مرد پرتغالی منجر شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

واکنش اصلی کی روش مربوط به لحظه ای بود که خبرنگار کلمبیایی در زمان پرسیدن سئوالی درباره چرایی عدم دعوت از خامس رودریگوئس و فالکائو از آنها با لفظ کاپیتان ها یاد کرد که این مسئله به سرعت با واکنش سرمربی کلمبیا مواجه شد:

“این تیم طبق اطلاعات من با کاپیتان هایش بازی کرد. کاپیتان های ما اوسپینا و کوادرادو بودند. کلمبیا با کاپیتان خود بازی کرد: اوسپینا و کوادرادو. من سوال را نمی فهمم. کاپیتان ها اوسپینا و کوادرادو هستند ، آنها خیلی خوب بازی کردند. کل تیم بسیار خوب کار کرده است. اگر فردا جیمز یا فالکائو(با ما) باشند ، طبیعتاً معیارهای انتخاب کاپیتان متفاوت خواهد بود. “

وی گفت:

“ما نمی توانیم با این ذهنیت ادامه دهیم . اینکه اگر کسی در جمع ما نباشد برایش اشک بریزیم . بازی بعدی ما با الجزایر خیلی زود از راه می رسد و فردا باید در مورد این تیم فکر کنید و به سرعت زمان تصمیم گیری است ؛ پس باید گزینه ها را ارزیابی کنید و انتخاب کنید. “

او از این فرصت استفاده کرد تا اضافه کند:

” به او امکان بازی برای همه را می دهد. تیم ملی کلمبیا برای همه ماست. اما من تصمیم می گیرم چه کسانی برای حضور در اردو و ترکیب مناسب اند. “

کی روش سپس از خبرنگاران خواست که بیشتر درباره تیم و کمتر در مورد شخصیت ها حرف بزنند.

او بعد از تساوی مقابل شیلی در بازی دوستانه در آلیکانته (۰-۰) اطمینان داد که تیم وی شایسته پیروزی بوده است ، زیرا کلیه شانسهای گلزنی به تریکولور تعلق داشت:

“بازی با تیمی مثل شیلی که اززمین شان خارج نمی شدند آسان نبود اما این بازی خیلی خوبی از کلمبیا بود چون ما نود دقیقه کنترل را در دست داشتیم و کل مسابقه در یک جهت پیش می رفت .کلمبیا سزاوار این بود که بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. البته ما پیروز نشدیم ، اما به چیزهای دیگری نیز رسیدیم. کی روش سپس به شیلی کنایه زد که حتی یک بار به سمت دروازه اوسپینا نیز نزدیک نشده اند.

کی‌روش گفت که کلمبیا مقابل رقیب بزرگی که پیش رویش قرار داشت محکم و سمج نمایش داد و شیلی را مجبور به انجام “بسیاری از خطاها” کرد.

در پایان مصاحبه در مورد تنشی که میان او و داوران در لحظه خطای مشکوک روی کوادرادو در منطقه جریمه سئوال شد که کی روش گفت:

“درک این مسئله دشوار است که چگونه یک داور نمی تواند این تصمیمات را بگیرد. این یک چیز عجیب است. “

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو