فوتبال و فوتسال
1398/4/11 - 17:31
5986

کمپ مجهز و بی نظیر آدیداس در اختیار مانشافت

به گزارش "ورزش سه"، کمپ هرزوگن اوراش در منطقه فرانکن، از این پس میزبان ملی پوشان آلمانی خواهد بود. آلمانی که پس از جام جهانی و سپس لیگ ملت های اروپای ناموفق، اکنون درگیر مقدماتی یورو 2020 است. اتحادیه فوتبال آلمان با یک ویدیوی 60 ثانیه ای امروز اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی این کشور در ک...

به گزارش "ورزش سه"، کمپ هرزوگن اوراش در منطقه فرانکن، از این پس میزبان ملی پوشان آلمانی خواهد بود. آلمانی که پس از جام جهانی و سپس لیگ ملت های اروپای ناموفق، اکنون درگیر مقدماتی یورو 2020 است.

اتحادیه فوتبال آلمان با یک ویدیوی 60 ثانیه ای امروز اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی این کشور در کمپ متعلق به آدیداس ملقب به دنیای ورزش، تمرین خواهند کرد.

منطقه فرانکن با 190 کیلومتر مساحت تنها دو ساعت با اتوبوس نسبت به ورزشگاه آلیانس ارنا مونیخ فاصله دارد و ملی پوشان آلمانی که در سال پیش رو دو بازی از مقدوماتی یورو را در این ورزشگاه بازی خواهند کرد، نیم ساعته با هواپیما از فرودگاه نورنبرگ به مونیخ خواهند رسید.

سپتامبر گذشته بود که اتحادیه فوتبال آلمان با آدیداس به توافقی رسید که تا 2026 اعتبار خواهد داشت. توافقی که در ماه دسامبر 2018 رسمی شد.

کمپ جدید تیم ملی آلمان 5600 کارمند و کارگر دارد و آدیداس برای تاسیس آن در سال 1999، یک میلیارد یورو هزینه کرد. در این کمپ، زمین فوتبالی با گنجایش 5600 هوادار وجود دارد و سال 2006 نیز این کمپ میزبان تیم ملی آرژانتین در جام جهانی بود.

مانوئل نویر، کاپیتان مانشافت از این انتخاب بسیار خوشحال است:« معتقدم انتخاب کمپ هرزو، یک انتخاب هوشمندانه و دقیق بود.» اولیور بیرهوف، مدیر تیم های ملی آلمان و دیگر ملی پوشان نیز از این مساله استقبال کرده اند.

منبع : ورزش سه‌

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو