فوتبال و فوتسال
1398/7/21 - 19:59
41123

کارخانه ذوب‌آهن فعلا هیچ پولی به باشگاه پرداخت نمی‌‌کند

باشگاه ذوب‌آهن - منصوریان بوی باکر تیم ذوب آهن احمد جمشیدی باشگاه ذوب‌ آهن - احسان بعیدی - کریستین اوساگوآنا - مجید حاج‌رسولی‌ها - تیم فوتبال ذوب‌آهن - احسان بعیدی - مهدی رمضانی - ذوب آهن -مجید حاج‌رسولی‌ها - سعید آذری - ذوب‌آهن - احمد جمشیدی

طبق اخبار رسیده کارخانه ذوب‌آهن فعلا هیچ پولی به باشگاه پرداخت نمی‌‌کند و همین نگرانی فراوانی به وجود آورده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مشکلات مالی از انتهای لیگ هجدهم در باشگاه ذوب‌آهن پدید آمد. تا جایی که آن‌ها مشکلات فراوانی در جذب بازیکنان داشتند و در نهایت معضلاتی در سفر این تیم برای انجام مسابقات آسیایی به وجود آمد.

در ادامه سعید آذری از مدیریت باشگاه کنار گذاشته شد و جواد محمدی به جای او نشست. این فرد در ابتدا قول داده بود تا ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کند اما این اتفاق رخ نداد و تنها ۱۰ درصد به حساب بازیکنان و کادر فنی رفت تا نارضایتی این افراد را به همراه داشته باشد.

اما از منابع مختلف خبر می‌رسد که فعلا تا چند ماه آینده با اعلام یزدی زاده، مدیریت کارخانه ذوب‌آهن هیچ پرداختی به باشگاه انجام نخواهد شد. مدیریت کارخانه مدعی است که در فواصل زمانی مختلف، بودجه در نظر گرفته شده برای باشگاه را به مدیریت قبلی و فعلی پرداخت کرده و تمامی اسناد آن موجود است و به همین دلیل پرداختی دیگر و خارج از برنامه به باشگاه انجام نمی‌شود. همین امر باعث شده تا مدیریت جدید باشگاه به همراه هیئت مدیره به دنبال جذب اسپانسرهای مختلف باشند و منابع مالی را تامین کنند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو