سایر ورزش‌ها
1399/6/26 - 11:38
127782

چه کسانی سرمربیان تیم‌های ملی کبدی ساحلی می‌شوند؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی، در ادامه جلسات کمیته فنی فدراسیون کبدی با هدف انتخاب سرمربیان تیم‌های ملی کبدی س...

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی، در ادامه جلسات کمیته فنی فدراسیون کبدی با هدف انتخاب سرمربیان تیم‌های ملی کبدی ساحلی ایران 11 مربی آقا و خانم روز پنجشنبه از برنامه‌های خود در کمیته فنی دفاع خواهند کرد.

ناصر شکری در خصوص این جلسه گفت: کمیته فنی فدراسیون در راستای وظایف سازمانی اقدام به تشکیل جلسه با حضور تمامی اعضاء کرد که در این جلسه رئیس فدراسیون بر انتخاب کادر فنی با دانش و لزوم تشکیل تیم ملی قوی و دعوت از تمامی افراد شایسته که شرایط حضور در تیم ملی، چه به عنوان کادر فنی و چه به عنوان ورزشکار را دارند تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: کبدی هم مانند سایر رشته‌ها به دلیل شیوع کرونا تمامی رقابت‌ها و اردوهای خود را لغو کرد و مسابقات انتخابی برای اردوهای ساحلی برگزار نشد اما کمیته فنی در تمامی مسابقات فدراسیون اطلاعات کامل بازی را ثبت می‌کند و یقین داشته باشید بر اساس اطلاعات موجود بهترین نفرات را سرمربی منتخب به تیم ملی دعوت خواهند شد.

وی در پایان گفت: مربیان مد نظر کمیته فنی طی روزهای گذشته برنامه‌های خود را ارسال کردند و اعضای کمیته فنی هم برنامه تمام نفرات را مطالعه کردند و در نهایت با خرد جمعی بهترین نفرات سکان هدایت تیم های ملی کبدی ساحلی ایران را در رقابت‌های سانیا چین را بر عهده خواهند گرفت.

لازم به ذکر است بازی‌های ساحلی آسیا فروردین سال 1400 در سانیای چین برگزار می‌شود و تیم ملی مردان به عنوان قهرمان دو دوره رقابت‌ها در بازی های ساحلی شرکت می‌کند و تیم ملی کبدی ساحلی بانوان هم برای نخستین بار در این رقابت‌ها شرکت می کند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو