• چهارشنبه 13 فروردین 1399
  • 06:18
فوتبال و فوتسال
1398/12/7 - 16:03
80612

چرا هیات رییسه جدید سازمان لیگ فوتسال تشکیل جلسه نمی‌دهد؟

به گزارش ایسنا، جمعه ۱۷ آبان مجمع سازمان لیگ فوتسال برای مشخص شدن چهره اعضای تازه برگزار شد که طی آن با رای‌گیری صورت گرفته علیرضا جنتی، مدیرعامل باشگاه گیتی پسند و حسین باجیوند، رییس هیات فوتبال...

به گزارش ایسنا، جمعه ۱۷ آبان مجمع سازمان لیگ فوتسال برای مشخص شدن چهره اعضای تازه برگزار شد که طی آن با رای‌گیری صورت گرفته علیرضا جنتی، مدیرعامل باشگاه گیتی پسند و حسین باجیوند، رییس هیات فوتبال قزوین به عنوان دو عضو هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال انتخاب شدند.

با حضور آرش جابری، دبیر سازمان لیگ در جمع اعضای هیات رییسه تکلیف دو عضو دیگر توسط رییس فدراسیون فوتبال مشخص می‌شد که حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال ماه گذشته کریم بهرامی، رییس هیات فوتبال قم و حامد نجفی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون که در دوره قبلی سازمان لیگ فوتسال هم در آن حضور داشت را به عنوان دو عضو انتصابی هیات رییسه انتخاب کرد تا با تکمیل شدن اعضا، منتظر برگزاری اولین جلسه هیات رییسه جدید سازمان لیگ فوتسال باشیم اما در این مدت خبری از برگزاری این جلسه نبوده است.

پیش از این حتی در صورت تعطیلی لیگ یا نبودن مورد خاصی برای تشکیل جلسه اعضای جدید برای معارفه و آشنایی با هم تشکیل جلسه می‌دادند اما در مدت اخیر خبری از آن نشده است. این در حالی است که مسائلی مثل برگزاری بازی‌های پلی آف لیگ برتر، لغو بازی‌های لیگ دسته اول و دسته دوم و ... از جمله اتفاقاتی بوده که هیات رییسه سازمان لیگ می‌توانسته درباره آن تصمیم گیری کند. به نظر می‌رسد شیوع بیماری کرونا می‌تواند یکی از عوامل تاخیر در برگزاری این جلسه باشد اما هر چه هست باید هیات رییسه زودتر دور هم جمع شده و اعضای تازه رسما فعالیت خود را استارت بزنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو