کشتی و رزمی
1399/3/1 - 15:17
98760

پورعلی فرد دفترش را تحویل داد/ فدراسیون بدنسازی در انتظار تعیین سرپرست

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون بدنسازی در گفتگو با ایسنا، درباره کنار رفتن ناصر پورعلی فرد رییس فدراسیون بدنسازی بدلیل بازنشستگی و پایان مهلت ریاست او در روز گذشته(چهارشنبه)، اظهار کرد: آقای پورعلی فرد هیچ مشکلی با این موضوع ندارد و به قانون تمکین می کند، کما اینکه وی وسایل خود را جمع کرد و اتاق خود د...

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون بدنسازی در گفتگو با ایسنا، درباره کنار رفتن ناصر پورعلی فرد رییس فدراسیون بدنسازی بدلیل بازنشستگی و پایان مهلت ریاست او در روز گذشته(چهارشنبه)، اظهار کرد: آقای پورعلی فرد هیچ مشکلی با این موضوع ندارد و به قانون تمکین می کند، کما اینکه وی وسایل خود را جمع کرد و اتاق خود در فدراسیون را نیز تحویل داده است تا نفر بعدی کارش را آغاز کند. 

دبیر فدراسیون بدنسازی درباره برخی شایعات مبنی بر اینکه با حضور وی در سمت ریاست فدراسیون بدنسازی تا پایان سال موافقت شده است، گفت: خیر چنین چیزی صحت ندارد. نمی دانیم این شایعات از کجا آمده است، حتی خود آقای پورعلی فرد هم از بروز این شایعات ناراحت بود و گفت" هر کس نداند فکر می کند من این شایعات را راه انداخته ام، من بازنشسته هستم و باید طبق تکلیف قانونی از ریاست فدراسیون کنار بروم و هیچ مشکلی هم با این موضوع ندارم"

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون بدنسازی

وی در پایان گفت: منتظر تعیین سرپرست برای فدراسیون از سوی وزارت ورزش هستیم تا او رسما کار خود را آغاز کند. چند گزینه درباره سرپرستی فدراسیون مطرح شده اما منتظر هستیم وزارت ورزش نفر نهایی را انتخاب کند.

به گزارش ایسنا، ناصر پورعلی فرد از بدو تاسیس فدراسیون بدنسازی در مجموع حدود ۱۳ سال ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت و آخرین بار در بهمن سال ۹۶ با رای اعضای مجمع به عنوان رییس فدراسیون بدنسازی انتخاب شد.

در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سمت های اجرایی از جمله ریاست فدراسیون های ورزشی، وی به همراه چند رییس فدراسیون دیگر  مکلف به کناره گیری شده اند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو