فوتبال و فوتسال
1399/2/17 - 21:17
95431

پرسپولیسی‌ها و تمرین دسته‌جمعی بدون اطلاع باشگاه!

محمد دادکان تیم فوتبال پرسپولیس برانکو جمشید شاه محمدی شفقتیان وحید کاظمی یحیی گل محمدی رسول دوره - امیر علی حسینی مهدی رسول‌پناه حسین قدوسی علا عباس کالدرون امیررضا جانی پور شهرداری ماهشهر حسین قدوسی خواجوند - هادی نوروزی - باشگاه پرسپولیس

با وجود اینکه تمرینات باشگاه‌های لیگ برتری تعطیل است اما بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در دسته‌های کوچک تمرینات خود را ادامه می‌دهند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با وجود اینکه تمرینات تمام تیم‌های لیگ برتر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیش از دو ماه است که تعطیل است، اما بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس همچنان در دسته‌های ۳ تا ۵ نفره و جدا از هم، تمرینات خود را به صورت روزانه ادامه می‌دهند تا از شرایط آرمانی خود دور نشوند.

تیم فوتبال پرسپولیس با برگزاری تمرینات در این شرایط به نوعی خود را از زیر بار اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا در ورزش، خارج کرده است. پرسپولیس هر چند در عمل تمرینات گروهی را آغاز نکرده است، اما به نوعی تمرینات انفرادی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار خود داده تا در صورت آغاز لیگ از سایر تیم‌ها جلوتر باشد. البته این تمرینات با هماهنگی باشگاه انجام نمی‌شود و بازیکنان این تیم با توجه به برنامه تمرینات انفرادی ترجیح می‌دهند که در دسته‌های ۳ تا ۵ نفره به صورت شخصی به سالن یا زمین‌های تمرین رفته و تمرینات خود را پیگیری کنند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو