فوتبال و فوتسال
1398/9/16 - 22:36
56383

پایان کار سرمربی بارسا؟

بارتومئو

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا می گوید ادامه کار ارنستو والورده سرمربی این تیم در فصل آینده هنوز مشخص نیست اما شاید سه سال برای حضور او در بارسلونا کافی باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

درحالیکه هواداران بارسا این روزها از ارنستو والورده سرمربی این تیم راضی نیستند و بسیاری از آنها خواهان برکناری او از تیم محبوب شان شده اند رئیس باشگاه بارسلونا جوزپ ماریا بارتومئو می گوید والورده تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه قرارداد دارد و تکلیف ادامه فعالیت او در بارسلونا احتمالا در فصل بهار مشخص خواهد شد. بارتومئو هر چند می گوید شاید سه سال فعالیت والورده به عنوان مربی بارسا کافی باشد.

شما والورده را راضی و خوشحال می‌بینید؟ او خیلی جدی به نظر می‌رسد

ماریا بارتومئو گفت:

من مربی‌های زیادی داشته‌ام که همه جدی بوده‌اند. از ریکارد، مارتینو، گواردیولا، لوچو و ارنستو همه جدی بوده‌اند. مسئولیت آنها خیلی سنگین است و فشار تقاضا از آنها خیلی زیاد است. در بارسا باید همیشه برنده شد. ولی ارنستو بیرون از دید دوربینها شاد است. بعضیها می‌گفتند ارنستو، لوچو، پپ، تیتو یا تاتا هم خیلی جدی بودند. ریکارد البته با اینها یک تفاوت عمده داشت چون حضور رونالدینیو در تیم او و خنده‌هایش کل تیم را شادتر کرده بود.

فصل بعد به کار کردن با والورده ادامه می‌دهید؟

ماریا بارتومئو گفت:

والورده تا سال ۲۰۲۱ قرارداد دارد ولی در فصل بهار ما از این گزینه برخوداریم که تصمیم بگیریم به همکاری با او ادامه بدهیم یا نه. این شرایطی است که ما در قرارداد همه مربی‌هایمان داشته‌ایم ولی در این مورد، یا او درباره قراردادش تصمیم خواهد گرفت یا ما. اینکه در نهایت چه اتفاقی می‌افتد به متغیرهای زیادی بستگی دارد. ریکارد پنج سال مربی ما بود، گواردیولا چهار سال و لوئیس انریکه سه سال.

یعنی می‌گویید سه سال مربی‌گری برای والورده شاید کافی باشد؟

ماریا بارتومئو گفت:

ممکن است. ولی این تصمیمی است که در ادامه این مسیر او یا باشگاه باید بگیرند.

والورده خسته شده؟

به هیچ وجه. او خیلی هم هیجان دارد. من می‌خواهم تیم موفق باشد و امسال وضعیت ما خوب است و از همه مهمتر ورود نسل جدید به باشگاه و ارتباط او با آنها است که می‌خواهند موفق شد و قهرمانی بدست بیاورند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو