فوتبال و فوتسال
1398/4/28 - 17:18
12544

واکنش عضو هیئت مدیره استقلال به حل مشکل پرو پجیچ

اسماعیل خلیل‌ زاده

اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیئت مدیره استقلال گفت: حل مشکل پرو پجیچ از سوی باشگاه، یک اقدام بی‌نظیر از نظر سیاسی و ورزشی بوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اسماعیل خلیل‌ زاده ، عضو هیئت مدیره استقلال درخصوص حل مشکل پرو پجیچ بازیکن سابق آبی‌پوشان که از این باشگاه به فیفا شکایت کرده بود و استقلال را در خطر محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی قرار داده بود گفت:

خوشبختانه پرونده پرو پجیچ بسته شد و ما توانستیم پول را از نامه‌ای که مهدی تاج به باشگاه استقلال داده بود و ما را به فیفا معرفی کرده بود به حساب بازیکن سابق استقلال بریزیم.

اسماعیل خلیل‌ زادهافزود:

با توجه به تحریماتی که آ‌مریکا نسبت به ایران انجام داده بود و حساب‌های ارزی و غیرارزی ما دچار مشکل بود یک کار بزرگ توسط باشگاه استقلال انجام شد و به اعتقاد من این کار یک اقدام بی‌نظیر از نظر سیاسی و ورزشی بوده که برای اولین بار اتفاق افتاده است. انشاءالله با همین شیوه بتوانیم مطالبات فدراسیون فوتبال را هم دریافت کنیم.

اسماعیل خلیل‌ زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین با اشاره به اینکه پرونده‌های دیگر استقلال را هم از همین شیوه پیگیری خواهند کرد گفت:

متاسفانه از داخل کشور تلاش‌های زیادی می‌شد که ما محروم شویم و اگر یادتان باشد من در تلویزیون اشاره کردم که این اتفاق نخواهد افتاد. خیلی از افراد به هواداران استقلال استرس وارد کردند ولی آنها اشتباه بزرگی مرتکب شدند. در حالی که ما باید با هم همبستگی داشته باشیم که این نوع مشکلات حل شود.

وی در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد:

برای رفع چنین مشکلاتی همدلی هیئت مدیره نیاز است و پیگیری مدیرعامل باشگاه جناب آقای فتحی و همچنین خطیر معاون این باشگاه قابل ستایش است.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو