فوتبال و فوتسال
1398/4/26 - 15:39
11825

واکنش تند سروش رفیعی به خروجی بودنش !

نکته جالب این است که سروش رفیعی در نیمه اول بازی کرد و در پست هافبک بازیساز وارد زمین شد. سروش رفیعی تنها پلی میکر تخصصی تیم کالدرون محسوب می شود.

سروش رفیعی با انتشار ویدئویی که نشان می دهد در حال ترک اردوی پرسپولیس در ترکیه است، با هواداران خداحافظی‌ای احساسی داشت و نکاتی را به آنها گفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در شرایطی که اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در ترکیه رو به پایان است و لیگ برتر در آستانه شروع دوباره است، پرسپولیسی ها سرانجام تصمیمی که روزها و هفته های اخیر گمانه زنی های زیادی در مورد آن شده بود را اتخاذ کردند و دو بازیکن یعنی سروش رفیعی و شایان مصلح را به دلیل پر بودن لیست بزرگسالان از تیم کنار گذاشتند.

در مورد کنار گذاشته شدن شایان مصلح طی هفته های اخیر گمانه زنی های زیادی شده بود ولی اینکه اسم سروش رفیعی با در نظر گرفتن این نکته که هنوز بازگشت بشار رسن به ترکیب پرسپولیس مشخص نیست، خط بخورد از آن موضوعاتی بود که نمی شد آن را پیش بینی کرد.

شماره ۷ تیم فوتبال پرسپولیس ساعتی پس از انتشار خبر کنار گذاشته شدنش از لیست باشگاه و در شرایطی که با یک وسیله نقلیه سواری در حال ترک اردوی سرخ ها در ترکیه بود و ناراحتی را می شد به وضوح در صورت سرخ شده اش دید، با هواداران پرسپولیس گفتگو کرد که در ادامه می خوانید.

می خواستم فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم

سروش رفیعی گفت:

سلام. امیدوارم حالتان خوب باشد. هوا خوب است ولی من در جاده ام و در حال بازگشت به تهران. یک روزی، دو سال پیش، پستی گذاشتم و به هواداران توضیح دادم به چه دلیلی مجبورم پرسپولیس را علیرغم عشق و علاقه ای که به آن دارم، ترک کنم و قول دادم زود برگردم. برگشتم و دلم می خواست همه چیز طوری رقم بخورد که فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم؛ کنارتان باشم و لذت ببرم از با شما بودن و در کنار تیم بودن.

مدیران باشگاه، بزرگی و موقعیت پرسپولیس را درک نکرده اند

سروش رفیعی گفت:

متاسفانه اما امروز این اتفاق نیفتاد و مجبور هستم پرسپولیس را ترک کنم. به این دلیل که متاسفانه مسئولان ما درک نمی کنند که پرسپولیس چه تیمی است. اصلا پرسپولیس چه چیزی هست! در واقع مدیران باشگاه، بزرگی و موقعیت پرسپولیس را درک نکرده اند. مردمی که پشت این تیم هستند و هوادارانی که این تیم دارد را واقعا درک نکرده اند. چون اگر درک می کردند، آدم هایی را بالای سر این تیم می گذاشتند که حداقل اصول اولیه فوتبال را بدانند. متاسفانه مسئولان باشگاه ما هنوز نمی دانند در یک تیم حرفه ای شما می توانید ۱۸ بازیکن بزرگسال داشته باشید و امروز من و شایان عزیز از تیم جدا شدیم.

درست نبود ۱۰ روز مانده به لیگ، بگویند خداحافظ !

سروش رفیعی گفت:

حالا من که شش ماه دومم بود که آمده بودم. من که نیم فصل پارسال آمدم و الان هم می روم و خیلی با امید زندگی ام را ادامه می دهم و کارم را انجام می دهم ولی ای کاش اینطوری نبود که یک بازیکن مثل شایان مصلح با مصدومیت و با هزار درد بیاید به تیم و در پنجره بسته به تیم کمک کند. در فینال آسیا بازی کند و حالا ۱۰ روز مانده به شروع لیگ به او بگویند، خداحافظ.

اگر نمی توانیم خدمت کنیم، خیانت نکنیم

سروش رفیعی گفت:

ای کاش درک کنیم که پرسپولیس کجاست. ای کاش اگر نمی توانیم خدمتی کنیم، زودتر برویم که خیانت نکنیم به تیم و بفهمیم که چه آدم هایی برای این تیم اشک می ریزند؛ چه آدم هایی برای این تیم حرص می خورند تا تیم را همینطوری بازیچه دست خودمان نکنیم.

ارزش این آرم، ارزش این تیم و اسم پرسپولیس را همیشه در قلبم و وجودم دارم و همیشه ممنونم از همه حمایت هایتان. دوستتان دارم؛ به امید آن روزی که پرسپولیس را با حضور آدم هایی که لیاقت مدیریت دارند، ببینیم.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو