توپ و تور
1399/1/9 - 13:43
87185

والیبال ایران مربی بزرگ‌تر از کولاکوویچ می‌خواهد

محمد سالک در گفت‌وگو با ایسنا، درباره احتمال زیاد فسخ قرارداد ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: با توجه به اینکه المپیک عقب اقتاده است، می‌توان این اقدام را انجام داد. واقعیت این...

محمد سالک در گفت‌وگو با ایسنا، درباره احتمال زیاد فسخ قرارداد ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: با توجه به اینکه المپیک عقب اقتاده است، می‌توان این اقدام را انجام داد. واقعیت این است که شخصا کولاکوویچ را از لحاظ فنی خیلی قوی‌تر از مربیان داخلی ندیدم و تیم ملی ایران می‌تواند مربیان بزرگ‌تری داشته باشد. 

او ادامه داد: اگر امکان فسخ قرارداد وجود داشته و فدراسیون بتواند ‌مربی بهتری را برای تیم ملی بیاورد، به نظر من برای آینده والیبال ایران بهتر است. ضمن اینکه ما در ایران هم مربیان خوبی داریم که اگر تنها بتوانند از نظر روحی و روانی تیم ملی را مدیریت کنند،  قطعا توانمندی‌های زیادی دارند.

کارشناس والیبال ایران، در پاسخ به این سوال که آیا عقب افتادن المپیک به ضرر والیبال ایران است؟ توضیح داد: به هر حال وضعیت خاصی است و چاره‌ای نیست، اگر امکانش بود که المپیک در زمان خودش برگزار شود بهتر بود. به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و همه تیم‌ها باید بر اساس آن پیش بروند.

او در پاسخ به این سوال که دلیل اظهار نظرات متفاوت مسئولان فدراسیون درباره موضوع فسخ قرارداد کولاکوویچ چیست؟ اظهار کرد: من احساس می‌کنم داورزنی دست به عصا راه می‌رود که حاشیه‌ای برای والیبال درست نشود. همچنین فکر کنم این موضوع را از دو نظر پیگیری می‌کنند، موضوع اول فسخ اصولی قرارداد ایگور و موضوع دوم انتخاب جایگزین مناسب برای او. احتمالا به همین دلایل است که فعلا دست نگه داشته‌اند تا ببینند گزینه‌ نهایی به کجا می‌رسد تا خبر فسخ را اعلام کنند.

این پیشکسوت والیبال در پایان گفت: به هر حال والیبال ایران در سطح جهانی مطرح‌ است و مردم توقع بالایی در مقایسه با ۱۰ سال پیش دارند. کولاکوویچ از نظر نتیجه هم عملکرد بدی نداشت، ولی به نظر من تیم ایران به مربی خیلی بزرگ‌تری برای ساخت آینده نیاز دارد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو