فوتبال و فوتسال
1398/9/24 - 03:03
58966

نمایش استقلال متفاوت از بازی با پیکان بود/ مسئولین برای استراماچونی حکم چوپان دروغگو را دارند

بهروز پرورش خواه پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی ۴ بر یک آبی‌پوشان فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر گفت: پیروزی خوبی بود و تیم به آن نیاز داشت. روند...

بهروز پرورش خواه پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی ۴ بر یک آبی‌پوشان فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر گفت: پیروزی خوبی بود و تیم به آن نیاز داشت. روند رو به رشدی در تیم مشاهده می‌کنیم. بر خلاف بازی هفته پیش مقابل پیکان که بازیکنان تمرکز کافی نداشتند، در این بازی بازیکنان به خودشان آمده بودند. حواشی باشگاه نباید به روی آن‌ها تاثیر بگذارد. از پیشکسوت‌های استقلال درخواست می‌کنم در این شرایط از این تیم حمایت کنند و پشت آن را خالی نکنند. از بازیکنان هم شخصا می‌خواهم که هرچه از استراماچونی آموخته‌اند را ادامه دهند.

پرورش‌خواه درباره استراماچونی و بازگرداندن او به عنوان سرمربی استقلال، گفت: این سرمربی را از اروپا آورده‌اند. مسئولین ما حرف و عملشان با هم یکی نیست. ممکن است در حال حاضر و در فوتبال ایران این چیزی طبیعی باشد اما این بد قولی‌ها در اروپا جا افتاده نیست. وقتی استراماچونی می‌بیند که حرف‌های مسئولین به امروز و فردا موکول می‌شود، بعد از مدتی دیگر اعتماد نخواهد کرد. بنده حق را در موضوع فسخ قرارداد با استقلال به استراماچونی می‌دهم. هنوز مشخص نیست پول این سرمربی را واریز کرده‌اند یا خیر. البته اگر اینطور تصور کنید که استراماچونی تنها به دلیل پول استقلال را ترک کرده است، در حق او اجحاف کرده‌اید. مسئولین برای استراماچونی مانند چوپان دروغگو شده‌اند. حرف مسئولین برای او دیگر اعتباری ندارد. از نظر من بهتر است استراماچونی بازگردد اما اگر هم چنین نشد، هرچه سریعتر باید این ماجرا را تمام کرد. نباید خودمان را بیشتر از این کوچک کنیم.

سرمربی سابق استقلال درباره مدیریت استقلال نیز گفت: مشکلات استقلال یکی دو تا نیست. بزرگ‌تر از نام استقلال وجود ندارد. امیدوارم آرامش به استقلال بازگردد. مردم چیز زیادی از مسئولین نمی‌خواهند. آن‌ها استقلال آرام را می‌خواهند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو