کشتی و رزمی
1398/10/27 - 01:16
68164

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان معرفی شدند

به گزارش ایسنا، چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی هیأت ورزش های ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز برگزار شد و نفرات برتر در رده...

به گزارش ایسنا، چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی هیأت ورزش‌های ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز برگزار شد و نفرات برتر در رده سنی جوانان و بزرگسالان معرفی شدند.

رده سنی جوانان

وزن 55 کیلوگرم :
1. علی وطن دوست (خوزستان)
2. جواد میرزایی (خراسان رضوی)
3. علیرضا خدابخشی (چهارمحال و بختیاری)

وزن 60 کیلوگرم :
1. محمد حسین نریمانی (اصفهان)
2. مصطفی یحیایی (خراسان رضوی)
3. پیمان فبص النوار (لرستان)

وزن 63 کیلوگرم :
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. شهاب رحیمی (آذربایجان غربی)
3. مجتبی قالبی (لرستان)

وزن 82 کیلوگرم :
1. حسین کاظمی (اصفهان)
2. محمد حسین رادپور (البرز)
3. آرش عبدوس (لرستان)

وزن 130 کیلوگرم :
1. سید امیر رضا نعمت پور (لرستان)
2. محسن جمالی (اصفهان)
3. علیرضا نامدار (البرز)

رده سنی بزرگسالان

وزن 55 کیلوگرم :
1. سید صادق ابوالوفایی (لرستان)
2. افشین رئیسی (البرز)
3. محمد بابایی (خراسان رضوی)

وزن 48 کیلوگرم :
1. امیر حسین گلشنی راد (خراسان شمالی)
2. محمد امین آزاد بخت(لرستان)
3. علی اعرابی (خراسان رضوی)

وزن 55 کیلوگرم :
1. شاهرخ شکوهی(خراسان رضوی)
2. عباس یارمطاقلو(همدان)
3. حسین پورزارع (البرز)

وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی صدری (آذربایجان شرقی)
2. رضا کاه کویی (لرستان)
3. علیرضا رسولی (تهران) و علیرضا عبدی (فارس)

وزن 63 کیلوگرم :
1. مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
2. یونس حسینوند (تهران)
3. مجید فلاحی (فارس) و حامد زارعی (لرستان)

وزن 67 کیلوگرم :
1. علی کریمی (آذربایجان شرقی)
2. مجتبی اولادقباد (لرستان)
3. علیرضا عبدی (تهران) و علی فراهانی (مرکزی)

وزن 72 کیلوگرم :
1. رضا اسماعیلی (تهران)
2. علی کریمی نیا (لرستان)
3. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)

وزن 77 کیلوگرم :
1. محمد حسن حاجئی (تهران)
2. مصطفی علیپور (خراسان رضوی)
3. مسلم دهقانی (یزد ) و ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)

وزن 82 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. سید شهاب نادری (البرز)
3. مصطفی نورایی (تهران)

وزن 87 کیلوگرم :
1.حسین سیف لو (آذربایجان غربی)
2. جعفر سیری (تهران)
3. علی جعفری (مازندران) و محمد امین شهبازی (لرستان)

وزن 97 کیلوگرم :
1. اکبر صابری (مرکزی)
2. بهنام زایرقراملکی (آذربایجان شرقی)
3. محمد صدری (اردبیل) و محمود سلیانی (اصفهان)

وزن 130 کیلوگرم :
1. هاشم بیابانی (گیلان)
2. محمد موسوی (فارس)
3. محمود خسروبیگی (لرستان) و مهدی مسیبی (تهران)

این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و امید امروز (جمعه) 27 دیماه در خانه کشتی اهواز برگزار می‌شود.
انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو