سایر ورزش‌ها
1399/6/26 - 11:42
127783

نشست کمیسیون رسانه شورای المپیک آسیا با حضور نماینده ایران برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، اعضای کمیسیون رسانه‌های شورای المپیک آسیا OCA برای نخستین بار پس از انتصاب...

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، اعضای کمیسیون رسانه‌های شورای المپیک آسیا OCA برای نخستین بار پس از انتصاب اعضای جدید به ریاست چارلز لو، رئیس کمیته ملی المپیک ماکائو تشکیل جلسه دادند و طی آن به تشریح شرح وظایف و مسئولیت‌های رسانه منطبق بر اساسنامه OCA پرداختند. محمود عبدالهی، مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک به عنوان نماینده ایرانی عضو کمیسیون در این نشست آنلاین حضور داشت.

پس از خوش آمدگویی رئیس کمیسیون، اعضا به نوبت به معرفی و ارائه سوابق رسانه‌ای  خود پرداختند و پیشنهاداتشان برای دور جدید فعالیت کمیسیون را تشریح کردند.

ارائه گزارش از روند آماده سازی و فعالیت‌های ستاد برگزاری بازی‌های آسیایی ساحلی سانیا، ششمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی بانکوک، بازی‌های آسیایی جوانان و بازی‌های آسیایی هانگژو2022 از جمله رویدادهای مطرح شده فی مابین اعضاء کمیسیون رسانه بود که طی آن در خصوص تعداد سهمیه هر کمیته ملی المپیک، سرویس هایی که به خبرنگاران و عکاسان حاضر ارائه خواهد شد، صدور کارت شناسایی و محدودیت‌های رسانه ای نیز بحث و گفتگو صورت پذیرفت.

سردبیر مجله ورزشی آسیا، مسئول وب سایت جدید و همچنین شبکه های اجتماعی OCA، مدیر توسعه فناوری نیز هر کدام در خصوص تغییرات و امکانات جدید بخش های مختلف رسانه‌ای شوری المپیک آسیا گزارشهایی را به اعضای کمیسیون رسانه ارائه دادند و در خصوص سرویس دهی هر چه بهتر هر بخش  بحث و تبادل نظر انجام شد.

اعضای کمیسیون رسانه از کشورهای ایران، چین تایپه، ژاپن، ماکائو، مالدیو، عربستان، قطر، عمان، مغولستان، ویتنام و هند در این نشست حضور یافتند. ضمن اینکه حیدر فرمان معاون اجرایی شورای المپیک آسیا و مسئول بخش بازی‌های این نهاد نیز به نمایندگی از هیئت رئیسه OCA در این نشست حضور داشت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو