فوتبال و فوتسال
1399/3/2 - 19:01
98977

ناپولی بی خیال سردار آزمون شد؟ رقیب برزیلی سد راه پیوستن سردار به ناپولی!

اورتون سوارس

موضوع انتقال آزمون به ناپولی، ماه هاست که در نشریه ها مطرح می شود اما ناپولی به غیر از سردار، اورتون سوارس را نیز برای تقویت خط حمله خود در نظر دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به گزارش ساکرلینک، رویای اورلیو دی لورنتیس، مالک ناپولی در فصل نقل و انتقالات پیش رو، جذب اورتون سوارس ، آقای گل کوپا آمریکای ۲۰۱۹ است. ناپولی برای جذب اورتون سوارس، وینگر ۲۴ ساله برزیلی گرمیو وارد عمل شده و پیشنهاد اولیه آن ها ۲۵ میلیون یورو است. گرمیو با تماس با ناپولی، توافقی را تایید نکرده است. پس از پیشنهاد ناپولی، اورتون سوارس باید تصمیمش را در خصوص این انتقال بگیرد. اورتون، همچنان امیدوار است باشگاه های دیگری به سراغش بیایند زیرا به احتمال فراوان، ناپولی در فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا غایب خواهد بود.

این در حالیست که ناپولی ماه هاست وضعیت سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت را دنبال می کند اما هنوز خبری از پیشنهاد رسمی و توافق اولیه با زنیت بر سر این انتقال منتشر نشده است. انتقال اورتون به ناپولی و البته تمدید قرارداد دریس مرتنز، خط حمله این تیم را تکمیل خواهد کرد و احتمالا دیگر ناپولی برای جذب سردار آزمون اقدامی نخواهد کرد. به علاوه، با انتقال اورتون سوارس به ناپولی، سهمیه بازیکنان غیراروپایی این تیم نیز پر خواهد شد.

منبع: طرفداری

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو