فوتبال و فوتسال
1398/7/17 - 22:55
39997

نارضایتی ستاره بارسلونا از نیمکت نشینی مداوم

ایوان راکیتیچ-هافبک بارسلونا-نیمکت نشین بارسلونا

ایوان راکیتیچ در تابستان قصد جدایی از بارسلونا را داشت ولی در نهایت ماندنی شد اما شرایط برای او خوب پیش نمی رود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ایوان راکیتیچ در بدترین روزهای خود در بارسلونا از سال ۲۰۱۴ به سر می برد. او نسبت به فصل گذشته ۶۳۱ دقیقه کمتر بازی کرده و با ۱۸۷ دقیقه حضور در میادین، یکی از بازیکنانی است که کمترین دقایق را برای بارسا بازی کرده است.

ستاره کروات، تابستان پیشنهاداتی جدی از چند تیم بزرگ داشت. حتی ادعا شد که رونالدو شخصا با او برای پیوستن به یوونتوس صحبت کرده ولی با تقاضای مالی بالای بارسا این انتقال ممکن نشد و راکیتیچ در نهایت در بارسا ماند. راکیتیچ که این روزها در بارسا نیمکت نشین است، در مورد شرایطش گفت:

نمی دانم چه اتفاقاتی در پیش است. این شرایط برای من سخت و دشوار است چرا که دوست دارم بازی کنم نه اینکه فقط یک بازیکن از مجموعه بارسا باشم. در بارسلونا نیستم تا از قدم زدن در ساحل این شهر لذت ببرم. می خواهم در زمین باشم و همه تلاشم را خواهم کرد تا در بازی های بعد این اوضاع را تغییر دهم.

دو سال دیگر از قراردادم باقیمانده و تایید می کنم که تابستان قصد جدایی داشتم. این یک راز نیست و همه می دانند که صحبت هایی با سران باشگاه داشتم ولی در نهایت جدایی ام ممکن نشد. هنوز معتقدم هیچ جا بهتر از بارسا برای بازی کردن نیست ولی دوست دارم در ترکیب ثابت باشم و نه روی نیمکت.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو