فوتبال و فوتسال
1398/11/25 - 15:09
77028

ناراحتی و گلایه بازیکن تیم امید پرسپولیس: پول ندارم حتی کفش بخرم!

تیم فوتبال پرسپولیس جمشید شاه محمدی شفقتیان وحید کاظمی یحیی گل محمدی رسول دوره - امیر علی حسینی مهدی رسول‌پناه حسین قدوسی علا عباس کالدرون امیررضا جانی پور شهرداری ماهشهر حسین قدوسی خواجوند - هادی نوروزی - باشگاه پرسپولیس

بازیکنان تیم امید پرسپولیس شنبه با روحیه‌ای خراب به مصاف امید‌های نفت رفتند و اگر چه این بازی را با نتیجه یک بر صفر بردند، اما از وضعیت باشگاه می‌نالیدند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

وقتی پنج‌شنبه گذشته همزمان با شهرآورد تهران به امید‌های پرسپولیس خبر رسید ۹ میلیارد تومان پول به حساب باشگاه آمده از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدند چرا که باشگاه به آن‌ها وعده داده بود اولین پولی که به حساب بیاید، مطالبات امید‌ها پرداخت و بخش عمده مشکلات آن‌ها برطرف شود. محمد پنجعلی هم که مدیر آکادمی و تیم‌های پایه پرسپولیس است، در جواب تماس‌های بی‌شمار مربیان، مدیران و بازیکنان تیم امید که خبر رسیدن پول را شنیده بودند، تأکید می‌کرد تا شنبه صبر کنید، مشکلات حل می‌شود. پنجعلی هم امیدوار بود پول برسد. او تا اینجا به گفته امید‌ها بالای صد میلیون تومان از جیب خودش هزینه کرده و به بازیکن، مربی و… قرض داده است. امید‌ها هم تصورشان این بود که باشگاه پنج‌شنبه سرگرم بازی با استقلال است و بعد از تعطیلی جمعه، روز شنبه می‌توانند به پول‌شان برسند، اما ۹ میلیارد تومان و به روایتی هم ۸ میلیارد تومان ظرف ۴۸ ساعت خرج تیم بزرگسالان شد و هیچ چیز در حساب باشگاه برای امید‌ها نماند.
مدیران و مربیان تیم‌های پایه‌ای وقتی شنبه به باشگاه مراجعه کردند، دیدند خبری از پول نیست و هر چه روز پنج‌شنبه به حساب باشگاه آمده صرف هزینه‌های تیم بزرگسالان و بدهی باشگاه به مربیان جدید و بازیکنان خارجی و البته پرداخت ۱۰ درصد و ۱۵ درصد مطالبات سرخپوشان شده است.
بازیکنان تیم امید پرسپولیس شنبه با روحیه‌ای خراب به مصاف امید‌های نفت رفتند و اگر چه این بازی را با نتیجه یک بر صفر بردند، اما از وضعیت باشگاه می‌نالیدند و می‌گفتند چرا بخشی از پول به حل مشکلات آن‌ها اختصاص پیدا نکرد.
بد نیست بدانید در همین روز یکی از بازیکنان تیم امید با کفش پاره مقابل نفت بازی کرد و در جریان بازی وقتی چسب کفش او باز شد، از داور اجازه گرفت و از زمین بیرون آمد تا پزشک تیم با «باند» و «تیب» کفش او را محکم کند. همبازیانش می‌گفتند بنده خدا حتی پول ندارد کفش بخرد، آن وقت باشگاه یک ریال از ۹ میلیارد هم به ما نداد!

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو