کشتی و رزمی
1398/10/21 - 12:55
66304

میثم نصیری: هدفم مدال المپیک است/ کسی سراغی از من نگرفت

به گزارش ایسنا، میثم نصیری درباره کسب عنوان قهرمانی در مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی اظهار کرد: سطح مسابقات با توجه به حضور تمام مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم بالا بود. چند ماهی به دلیل بیماری که...

به گزارش ایسنا، میثم نصیری درباره کسب عنوان قهرمانی در مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی اظهار کرد: سطح مسابقات با توجه به حضور تمام مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم بالا بود. چند ماهی به دلیل بیماری که داشتم از میادین و شرایط ایده آل دور بودم و کسی هم سراغی از من نگرفت. ۷۰ روز بدلیل بیماری خانه نشین بودم اما خدا راشکر با قهرمانی در این مسابقات مجددا شروع خوبی داشتم و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه بدهم.


وی درباره تصمیمش برای بازگشت دوباره به ۶۵ کیلوگرم گفت: وزنم کم است و نهایتا ۶۹ - ۷۰ کیلوگرم هستم؛ وزن کم کردن را دوست ندارم اما برای ۷۰ کیلو سبک بودم. از طرفی با توجه به اینکه سال المپیک است تصمیم گرفتم شانسم را برای حضور در این رقابت‌ها آزمایش کنم. امیدوارم بتوانم همین روند را ادامه برهم تا به هدفم برسم. هدف اول در این وزن کسب سهمیه است و امیدوارم در نهایت اگر من نماینده ایران در المپیک شدم بتوانم به هدف اصلی‌ام که کسب مدال است و سال‌هاست دنبال آن هستم، برسم.


نصیری در پاسخ به این سوال که این مسابقات با ۲ کیلوگرم ارفاق برگزار شد و فکر می‌کنی بتوانی در وزن قانونی هم چنین نمایشی داشته باشی؟ عنوان کرد: شرایطم خیلی خوب بود؛ در روز دوم هم خیلی راحت سر وزن رسیدم و مشکلی نداشتم. از تمام ۶۵ کیلوی‌های ایران سبک‌تر هستم و کادر فنی نیز به خوبی از این موضوع مطلع است. بیابانی، مقصودی و یزدانی را در جام تختی شکست دادم و هدفم رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو