فوتبال و فوتسال
1398/11/25 - 14:09
77010

مدافع ماشین سازی:تلخ‌ترین شادی گل عمرم را تجربه کردم

فردین عابدینی

فردین عابدینی بعد از چند هفته دوری به ترکیب ماشین‌سازی برگشت و گلزنی کرد؛ ولی شادی این گل را تلخ‌ترین شادی عمر فوتبالی‌اش می‌داند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فردین عابدینی دفاع راست ماشین‌سازان در دیدار با پیکان یکی از گل‌های ماشین‌سازی را به ثمر رساند، ولی گل او همراه با برد نبود. فردین عابدینی طبق آمار ارائه‌شده بازیکن برتر این دیدار بود و این امر باعث خواهد شد تا در مقابل شاهین بوشهر نیز انگیزه بالایی داشته باشد. فردین عابدینی مدافع/هافبک ماشین سازی گفت‌وگوییدر تبریز داشت که در ادامه می‌خوانید.

فردین عابدینی در مورد گلزنی به پیکان گفت:

“ما به سه امتیاز بازی نیاز داشتیم تا بعد از چند هفته خود را از رده نهم جدا کنیم و به رده‌های بالاتر برویم و من هم به‌عنوان یک دفاع راست در برنامه‌های تهاجمی تیم و گلزنی، وظایف تعریف‌شده‌ای نداشتم؛ ولی با این حال در موقعیت گلزنی قرار گرفتم و گلزنی کردم. خیلی خوب می‌شد این گل با سه امتیاز بازی همراه می‌شد؛ ولی متأسفانه چنین اتفاقی نیفتاد.”

مدافع ماشین سازی ادامه داد:

“ما خیلی بدشانس بودیم که این‌چنین برد را از دست دادیم و یک روز بد فوتبالی بود که تجربه کردیم تا شادی گلم در این دیدار تبدیل به تلخ‌ترین شادی گل عمر فوتبالی‌ام شود؛ ولی این پایان کار نیست و تلاش می‌کنیم مقابل شاهین بوشهر این تساوی را با برد تلافی کنیم.”

فردین عابدینی در مورد تمرینات این تیم در سرمای تبریز گفت:

“برای من که این سرما مشکلی ندارد و من بزرگ‌شده این شهر هستم و با این سرما بزرگ شده‌ام و در این هفته نیز با توجه به سردی هوا، کادر فنی تمرینات را طوری طراحی کرده بودند که در سالن هم بتوانیم کار را ادامه دهیم؛ ولی با این حال دو روز آخر زیر برف تمرین کردیم و مشکلی برای این دیدار نخواهیم داشت.”

مدافع ماشین‌سازی درخصوص تقابل با شاهین بوشهر نیز گفت:

“شاهین شرایط خوبی در جدول ندارد و در خانه فقط برای برد به میدان خواهد آمد و انتحاری بازی خواهد کرد که به نظرم برای ما استفاده از فضاهایی که خواهند داد چندان سخت نخواهد بود و قطعاً سه امتیاز این دیدار به کارمان خواهد آمد.”

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو