فوتبال و فوتسال
1398/5/10 - 12:40
17967

مالک جدید باشگاه ملوان : اجازه نمی‌دهم یک بازیکن سفارشی هم به تیم بیاید

محسن میرابی

محسن میرابی گفت: اجازه نمی‌دهم یک بازیکن سفارشی هم به این تیم بیاید و ملوان تیمی است که باید مثل سالیان قبل نقش سازندگی را در فوتبال ایران ایفا کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محسن میرابی در خصوص مالکیتش در باشگاه ملوان بندرانزلی گفت:

من برای کمک به ملوان آمدم. خودم خاک فوتبال را خورده‌ام، اما به نظر می‌رسد عده‌ای دنبال شیطنت هستند. مسئولان سیاسی شهر باید کمک کنند و همه بدانند که از نظر مالی مشکلی نداریم.

محسن میرابی افزود:

هواداران کافی است فقط به من اعتماد کنند و بگذارند تا تیمی در حد نام شهر بسازم. اجازه نمی‌دهم حتی یک بازیکن سفارشی هم به این تیم بیاید و ملوان تیمی است که باید مثل سالیان قبل نقش سازندگی را در فوتبال ایران ایفا کند.

مالک جدید باشگاه ملوان بندر انزلی در مورد اتفاق سال گذشته و سیاه جامگان و جدایی‌اش، تصریح کرد:

دوست دارم امروز تمام حقایق را بازگو کنم. زمانی که به سیاه جامگان رفتم حتی لباس تمرین هم در این تیم نبود. به من گفتند تیم را بخر، اما بعد از آن اعلام کردند که اسپانسر تیم شوم و حتی قرارداد اسپانسری هم بستیم، اما اتفاقاتی عجیبی در ادامه رخ داد. یک اسپانسر زمانی به تعهداتش عمل می‌کند که تیم در لیگ شرکت کند. متاسفانه از همان هفته اول اجازه صدور کارت داده نشد، ولی من با این حال ۲۰۰ میلیون تومان برای این تیم هزینه کردم.

محسن میرابی ادامه داد:

هفته اول تمام شد و خداداد عزیزی، حنطه، عباسی و هاشم حسینی در جلسه‌ای آمدند که تیم را منحل کنیم، دلیل آنها هم این بود که دلار گران شده است. با این حال ۲۶۵ هزار دلار بدهی خارجی داشتیم و آنها گفتند نمی‌شود آن را تسویه کرد. بعد از آن به من اعلام کردند که ۳۰ میلیون باید برای یک بازیکن آفریقایی پرداخت کنیم و من هم این پول را به مدیر حقوقی باشگاه دادم، اما بعدها متوجه شدم که آن پول را پرداخت نکرده‌اند. با این حال باز هم من پا پس نکشیدم و گفتم اگر قصد منحل کردن تیم را دارید آن را به من بدهید. ابتدا قبول کردند، اما با گذشت مدتی گفتند نمی‌شود. من هم دیگر پول ندادم، کنار کشیدم و قرارداد را هم لغو کردم.

محسن میرابی گفت:

به این ترتیب سیاه‌جامگان که از پس خروج من در سه بازی هم حضور نداشت از لیگ کنار کشید. متاسفانه چون من در تمام این مدت سکوت کردم عده‌ای شیطنت می‌کنند و فکر می‌کنند من شانه خالی کردم و توانایی اجرای تعهداتم را نداشتم. البته همه باید بدانند که شرایط در ملوان متفاوت است. من دیگر اسپانسر نیستم بلکه مالک باشگاه هستم. در ابتدا دنبال باز کردن پنجره نقل‌وانتقالات هستم و سوال من این است که اگر کسی دنبال باز کردن پنجره نقل‌وانتقالات باشد آیا دنبال سوءاستفاده از نام ملوان است؟

مالک باشگاه ملوان تصریح کرد:

اگر مدیر فوتبالی نبودم، ۱۲ سال در فوتبال بازی نمی‌کردم و بازیکن ملی نبودم قطعا در انتخاب سرمربی وسواس به خرج نمی‌دادم، اما حالا اطرافیان من می‌دانند که چقدر در انتخاب سرمربی با طمانینه عمل کردم.

محسن میرابی اظهار داشت:

لوکا، وینگو، محمود یاوری، فرهاد کاظمی، مجید جلالی، مهابادی، دست‌نشان، شاهرخی، علیدوستی و علی لطیفی مربیان من در زمانی که بازی می‌کردم بودند و با آنها کار کرده‌ام، اما در نهایت از لحاظ مربیگری و سلامت کاری احساس کردم که نزدیک‌ترین شخصی که می‌تواند در ملوان کار کند لطیفی است. من از مشورت بزرگان فوتبال نهایت بهره را بردم و پس از بررسی چند گزینه و گرفتن برنامه در نهایت با لطیفی توافق کردیم.

محسن میرابی افزود:

اکنون دنبال تکمیل چارت باشگاه و باشگاه شدن ملوان به معنای واقعی هستیم. عده‌ای دنبال آن هستند که ملوان هم به سرنوشت صبا، نفت، راه‌آهن و پاس دچار شود، اما شک نکنید که من تمام توان خود را می‌گذارم تا ملوان باز هم در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد. به زودی مدیرعاملی متخصص و متعهد در حد نام ملوان انتخاب می‌کنیم و تا کنار هیئت مدیره‌ای که توانمند است کار را دست بگیرند تا ملوان هیچ دغدغه‌ای نداشته باشد.

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی در پایان خاطرنشان کرد:

ما یک کمیته نقل‌وانتقالات که همه از بزرگان شهر و فوتبال ایران هستند انتخاب کرده‌ایم تا در نهایت این نفرات روی انتخاب تک‌تک بازیکنان نظر دهند. خواهش من این است که بزرگان کمک کنند تا باز هم قوی سپید بتواند پرواز کند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو