فوتبال و فوتسال
1399/3/2 - 15:01
98942

ماجرای پیشنهاد آلمانی‌ها به گلر پیشین پرسپولیس

داوود فنایی - باشگاه پرسپولیس

یکی از مربیان پیشین پرسپولیس گفت: اگر فنایی لژیونر می‌شد، علی پروین می‌توانست با پول انتقال این دروازه‌بان، کل باشگاه پرسپولیس را بخرد و به نام خودش کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه پرسپولیس ، باشگاهی است که در طول تاریخ خود به خصوص در سه دهه گذشته، اتفاقات زیادی را تجربه کرد و مسائل ریز و درشتی برایش رقم خورد. به همین علت است که قدیمی‌های این باشگاه، خاطرات فراوانی از گذشته دارند.

چند روز قبل، یکی از مربیان پیشین باشگاه پرسپولیس خاطره جالبی برای‌مان تعریف کرد و گفت:

«اگر باشگاه در دوره حضور نسل طلایی و بازیکنان سال ۹۸ قصد فروش همه ستاره‌ها با پیشنهاداتی که به دست‌مان رسیده بود را داشت، همان زمان می‌توانستیم یک ورزشگاه مدرن بسازیم که نمونه‌اش در دنیا وجود نداشت. فقط یک فقره‌اش، رفتن مهدی مهدوی‌کیا بود که با پول انتقال او به بوندس‌لیگا، یک سال خرج باشگاه درآمد. البته باقی بازیکنان هم پیشنهاد داشتند، حتی داود فنایی. همان زمان اگر فنایی از پرسپولیس می‌رفت، علی پروین می‌توانست با پول انتقال این دروازه‌بان، کل باشگاه پرسپولیس را بخرد و به نام خودش کند، اما پروین به خاطر پرسپولیس، قید فروش داود را زد و او را در این پست نگه داشت.»

جالب اینکه در همان سال‌ها، چندین بازیکن پرسپولیس لژیونر شدند؛ علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی، حامد کاویانپور، نیما نکیسا و… ولی ماجرای داود فنایی در نوع خود جالب به نظر می‌رسید.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو