سایر ورزش‌ها
1399/6/26 - 12:48
127810

لیگ برتر کشتی آزاد 6 تیمی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز 29 مرداد ماه جلسه قرعه کشی لیگ‌های برتر آزاد و فرنگی با حضور نمایندگان باشگاه‌ها به انجام رسید. طبق قرعه‌کشی...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز 29 مرداد ماه جلسه قرعه کشی لیگ‌های برتر آزاد و فرنگی با حضور نمایندگان باشگاه‌ها به انجام رسید. طبق قرعه‌کشی صورت گرفته، در گروه «الف» تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، استقلال تهران، نفت و گاز کرمانشاه، هیئت کشتی گلستان و شهرداری بجنورد قرار گرفتند. گروه «ب» را نیز تیم‌های بازار بزرگ، هیئت کشتی قائمشهر، پاس تهران،  ستارگان ساری و ویزازون تشکیل دادند.

با این وجود در هفته های گذشته شاهد ادغام و انصراف برخی تیم ها از حضور در لیگ بودیم. به این ترتیب اکنون 6 تیم قرار است در لیگ برتر آزاد حضور داشته باشند.

تیم نفت و گاز کرمانشاه که انصراف قطعی خود را به دلیل عدم همکاری اسپانسر اعلام کرده و ویزازون و هیئت کشتی گلستان نیز قادر به حضور در رقابت ها نیستند. ضمن اینکه دو تیم پاس تهران و ستارگان ساری نیز با هم ادغام شده اند و به نام پاس ساری در لیگ شرکت خواهند کرد.

برهمین اساس گروه الف لیگ برتر آزاد را سه تیم دانشگاه آزاد اسلامی، استقلال تهران و شهرداری بجنورد تشکیل می دهند و در گروه ب نیز تیم های بازار بزرگ، هیئت کشتی قائمشهر و پاس ساری حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو