• یکشنبه 10 فروردین 1399
  • 07:28
سایر ورزش‌ها
1398/12/5 - 19:24
80033

لوازم خانگی کن کاپ قهرمانی «جام نقش جهان» را بالای سر برد/ شهرداری ورامین نایب قهرمان شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم، هشتم و نهم (پایانی) از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، یادواره شهید روزبه هلیسایی امروز (دوشنبه – 5 اسفند ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد. این د...

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم، هشتم و نهم (پایانی) از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، یادواره شهید روزبه هلیسایی امروز (دوشنبه – 5 اسفند ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها با حضور 207 تکواندوکار در قالب 8 تیم باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد، هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد و هیئت تکواندو استان کرمانشاه پیگیری گردید.

با پایان این دوره از مسابقات، تیم لوازم خانگی کن با کسب 39 امتیاز و تفاضل 76 توانست عنوان قهرمانی قدیمی‌ترین لیگ تکواندو را بدست آورد؛ شهرداری ورامین با 39 امتیاز و تفاضل 72 نایب قهرمان شد و چای زرینه با 26 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.

تیم‌های باشگاه مقاومت، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، هیئت تکواندو استان کرمانشاه، هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد و هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد به ترتیب در رده چهارم تا هشتم ایستادند.

تکواندو ,

از سوی سازمان لیگ بهترین‌های بیست و پنجمین دوره «جام نقش جهان» به شرح ذیل معرفی شدند:

بهترین داور: محمد عزیزی (البرز)

بهترین سرمربی: محمدرضا زوار (لوازم خانگی کن)

فنی‌ترین بازیکن: علی توکلی (شهرداری ورامین)

تیم اخلاق: سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)

بهترین سرپرست: میثم نظری‌نژاد (هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد)

هفته هفتم//

تیم شهرداری ورامین - استراحت

تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) 5 – تیم هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد 3

تیم هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد صفر – تیم لوازم خانگی کن 8

هفته هشتم//

تیم لوازم خانگی کن - استراحت

تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) یک – تیم باشگاه مقاومت 7

تیم شهرداری ورامین 7 – تیم چای زرینه یک

هفته نهم//

تیم باشگاه مقاومت 4 – تیم هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد 4

تیم هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد 2 – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) 6

تیم لوازم خانگی کن 8 – تیم چای زرینه صفر


انتهای پیام/

منبع : تسنیم
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو