پایه و آبی
1399/4/7 - 17:57
107648

قدردانی رضوانی از حمایت های کمیته ملی المپیک

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز دکتر سید رضا صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک به همراه هیات همراه از محل فدراسیون بازدید کردند. محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در این جلسه گفت: سه سال گذشته و با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، بودجه‌ بهتری به فدراسی...

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز دکتر سید رضا صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک به همراه هیات همراه از محل فدراسیون بازدید کردند.
محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در این جلسه گفت: سه سال گذشته و با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، بودجه‌ بهتری به فدراسیون داده شد و هر وقت که مشکلی داشتیم کمیته ملی المپیک به ما کمک کرد و حتی در اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و رده‌های سنی آسیا حمایت هایی صورت گرفت که تیم را اعزام کردیم.

رضوانی تاکید کرد: خوشبختانه مجموعه کمیته ملی المپیک و شخص دکتر صالحی امیری همواره پیگیر فعالیت ها و حامی ورزش های پایه هستند و از این جهت قدردان آن ها هستیم.

در ادامه محسن رضوانی رییس فدراسیون گفت: همانطور که صحبت شد بزرگترین مشکل ما نداشتن سخت افزار و استخر است. در ۳۱ استان کشور، ۵ یا ۶ استخر در اختیار است آن هم در بخش خصوصی. امیدوارم استان‌ها به استخر استاندارد دسترسی داشته باشند. در سه سال گذشته با بودجه خوب و شفافی که به فدراسیون‌ها داده می شد کمک‌های خوبی شده است. امیدوارم روزی شود که در مسابقات آسیایی و میدان های بزرگتر موفقیت های بزرگی را در شنا ببینیم. باید مدارس شنا را جدی گرفت.

انتهای پیام

منبع : شنا، شیرجه و واترپلو
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو