فوتبال و فوتسال
1399/3/2 - 14:12
98932

فشار وزارت ورزش برای تعیین مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال شایعه یا حقیقت؟

تغییرات در مدیریت روابط عمومی باشگاه استقلال، جنجال ساز شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شایعه دخالت وزار...

بدون تصویر

تغییرات در مدیریت روابط عمومی باشگاه استقلال، جنجال ساز شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شایعه دخالت وزارت ورزش در عزل و نصب های باشگاه استقلال طی روزهای اخیر فضای مجازی را در بر گرفته بود. یکی از نزدیکان وزارت ورزش، این موضوع را تکذیب کرد.

پس از کنار گذاشته شدن چند عضو باشگاه استقلال، شایعه دخالت وزارت ورزش در مدیریت مجموعه آبی در فضای مجازی منتشر شد. شایعه آن بود که وزارت ورزش به دنبال معرفی یک شخص خاص برای مدیریت روابط عمومی باشگاه استقلال است. یکی از نزدیکان وزارت ورزش ضمن تکذیب این خبر گفت:

این وزارت خانه هیچ دخل و تصرفی در انتخاب کارمندان و همینطور مدیران داخلی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد. تصمیم گیرنده در عزل و نصب های باشگاه، هیئت مدیره و مدیرعامل هستند. قرار بر این است طی روزهای آتی احمد سعادتمند مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال را معرفی کند. این مسائل ربطی به وزارت ورزش ندارد.

به نظر می رسد دو نفر از کسانی که اخیرا از باشگاه استقلال جدا شدند، به دنبال فضاسازی و تلاش برای دخیل نشان دادن وزارت ورزش در برکناری خود هستند تا کار برای نفرات جایگزین سخت شود. طرفداری

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو