فوتبال و فوتسال
1399/1/18 - 09:15
88588

فروش برخی ستاره ها ، راهکار رئال مادرید برای مدیریت بحران مالی در پی شیوع کرونا

رئال مادرید

رئال مادرید دیگر به فراتر از این فصل نگاه می کند. لوس بلانکوس از جمله باشگاه هایی است که در بهترین شرایط اقتصادی به سر می برند اما فلورنتینو پرز ریسک کردن را دوست ندارد و می خواهد مطمئن شود باشگاه به سلامت از بحران جهانی ویروس کرونا عبور می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بحران ویروس کرونا، باعث ایجاد مشکلات اقتصادی برای بسیاری از باشگاه‌های فوتبال شده است. رئال مادرید هیچگونه مشکل مالی ندارد اما با این وجود، آن ها سعی می کنند این بحران را به بهترین شکل اداره کنند.

به گزارش آس، باشگاه رئال مادرید دیگر به فراتر از این فصل نگاه می کند. لوس بلانکوس از جمله باشگاه هایی است که در بهترین شرایط اقتصادی به سر می برند اما فلورنتینو پرز ریسک کردن را دوست ندارد و می خواهد مطمئن شود باشگاه به سلامت از این بحران جهانی عبور می کند. ایده آل ترین راه برای باشگاه، کم کردن میزان پرداختی ها است. در این فصل رئال مادرید ۲۸۴ میلیون یورو برای حقوق بازیکنان پرداخت کرد اما این رقم برای فصل آتی، کمتر خواهد شد.

اولین بازیکنی که قرار است فروخته شود، گرت بیل با دستمزد خالص ۱۴.۵ میلیون یورویی است. در واقع بیل در چنین شرایطی، نیمکت نشین لوکسی به حساب می آید و ماندن او در باشگاه، از لحاظ اقتصادی به نفع رئال مادرید نیست. چنین وضعیتی برای هامس رودریگز هم صادق است. او در برنامه های زین الدین زیدان جایی ندارد و دیگر بازیکنی است که رئالی ها را ترک خواهد کرد. ماریانو دیاز، آلوارو اودریوزولا و براهیم دیاز، دیگر بازیکنانی هستند که از نظر مدیران، می توانند برای کم شدن هزینه ها باشگاه را ترک کنند.

همه این ها در حالی است که دنی سبایوس و خسوس وایخو به صورت قرضی در سایر تیم ها بازی می کنند و وضعیت پیچیده‌ای دارند. البته که رئال مادرید خریدهایی خواهد داشت و علاقه آن ها به پل پوگبا یا بازگرداندن اشرف حکیمی به سانتیاگو برنابئو، بر هیچکس پوشیده نیست. با در نظر گرفتن تمام خروجی ها، رئال مادرید می تواند ۷۵ میلیون یورو ذخیره کند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو