پایه و آبی
1399/2/31 - 13:13
98481

فراخوان تکمیل مدارک شرکت کنندگان در دوره مربیگری واترپلو سال ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی واترپلو افرادی که در کلینیک مربیگری واترپلو (زیر نظر دایان ساویچ) در  تاریخ چهارم الی هشتم اسفند ۱۳۹۷ حضور داشتند، باید نسبت به ثبت نام و بارگزاری مدارک خود در سامانه بانک اطلاعاتی فدراسیون به نشانی...

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی واترپلو افرادی که در کلینیک مربیگری واترپلو (زیر نظر دایان ساویچ) در  تاریخ چهارم الی هشتم اسفند ۱۳۹۷ حضور داشتند، باید نسبت به ثبت نام و بارگزاری مدارک خود در سامانه بانک اطلاعاتی فدراسیون به نشانی register.irsf.ir به منظور دریافت گواهی ارتقاء درجه اقدام کنند.

این افراد باید با مراجعه به سایت فدراسیون ابتدا با ورود به سامانه بانک اطلاعاتی فدراسیون شنا  و ثبت نام جهت عضویت در خانواده شنا ضمن تکمیل پروفایل شخصی خود، آخرین مدرک مربیگری واترپلو که دریافت نموده اند را بارگزاری کنند.

از همین رو پس از بررسی کمیته فنی واترپلو در خصوص میزان همکاری این اشخاص با هیات ‌های شنا استان مربوطه خود و فعالیت در حوزه مربیگری واترپلو تا پایان سال ۱۳۹۸، کارت مربیگری آنها ارتقاء خواهد یافت.

لازم به ذکر است افراد شرکت کننده در این کلینیک باید تا تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک خود اقدام کنند و در صورت عدم ثبت نام تا تاریخ مذکور گواهی ارتقاء درجه این افراد صادر نخواهد شد.

نحوه ثبت نام  درسامانه :

  1. ورود به سامانه بانک اطلاعاتی فدراسیون شنا (irsf.ir)
  2. ابتدا باید ثبت نام در سامانه بانک اطلاعات فدراسیون بعنوان عضویت خانواده شنا صورت پذیرد.
  3. سپس مدرک و کارت مربیگری واترپلو خود را در قسمت ثبت سوابق ورزشی بارگذاری کنید.

انتهای پیام

منبع : شنا، شیرجه و واترپلو
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو