فوتبال و فوتسال
1398/5/1 - 07:17
14080

فتح‌الله‌زاده: یک عده طاقت انتقاد را ندارند ؛ حرف می زنیم می شویم دشمن !

استقلال - على فتح الله زاده علی فتح‌الله زاده - علی فتح‌اله‌زاده - علی فتح الله‌ زاده - علی فتح‌الله‌زاده - علی فتح‌ الله‌ زاده - علی فتح‌الله‌زاده - علی فتح الله زاده - فتح‌اله‌‎زاده

مدیرعامل اسبق استقلال می گوید باشگاه می توانست پرونده پروپئیچ را زودتر به نتیجه برساند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی فتح الله زاده در مورد بسته شدن پرونده پروپئیچ گفت:

ببینید خودتان می دانید که باید همه چیز را در نظر بگیریم. ما نمی خواهیم تلاش کسی را نادیده بگیریم و دوستان توانستند رایزنی کنند که این ارزش دارد و به قول سعادتمند کار از دقیقه ۹۰ گذشت و به دقیقه ۱۰۰ رسیده بود.

علی فتح الله زاده ادامه داد:

یک عده طاقت انتقاد را ندارند و حرف می زنیم می شویم دشمن. اگر یادتان باشد من چیزی را گفتم که امروز سعادتمند گفت، روزی که آمدم بدهی پرسپولیس دو برابر استقلال بود ولی الان بدهی ما شده است دوبرابر رقیب. ما هم در زمان خودمان از AFC پول می گرفتیم، با نامه هم نه فقط با یک تلفن. همان زمان هم ما تحریم بودیم و پول را نمی دادند. همین دو ساله پیش زمان افتخاری مگر تحریم نبودیم؟ ایشان چطوری پول گرفتند. به خاطر پرداخت پول پروپئیچ پاتوسی را از دست دادیم، پس این اتفاق نمی تواند یک دستاورد بزرگ باشد.

مدیرعامل سابق استقلال در مورد استعفای علی خطیر گفت:

استعفا کردن خوب نیست و باید ایشان پای کار بمانند. پول پروپئیچ در شرایطی پرداخت شد که صیادمنش رو فروخته بودیم، تیام را فروخته بودیم و پولش را گرفتیم، پول فیفا را گرفتیم و وزارت ورزش هم به ما پول داد. پاتوسی با ۱۰۰ هزار دلار به استقلال آمد و قیمتش شد یک میلیون دلار، سوال من این است سهم استقلال چه شد؟ دوستانی که ادعای دکترای قرارداد بستن دارند در این باره جواب بدهند. ما که آماتور بودیم قراردادهایمان را ببینید، به بازیکن می گفتیم اگر سال اول رفتی ۵۰ درصد، سال دوم ۳۰ درصد و سال سوم ۲۰ درصد باید به باشگاه بدهی.

علی فتح الله زاده در پایان گفت:

من یک زمانی کمک فکری به پرسپولیس می دادم و از آنها کمک فکری می گرفتم. در تیم فعلی مدیریتی استقلال دشمن فرضی درست می کنند و همه اش می نالند. یک آقایی آمده می گوید بازیکن خوب دارد، از او بازیکن بگیرید اما نفع استقلال را هم در نظر داشته باشید، حرف من این است و این مسائل شبهه برانگیز است.

ورزش سه

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو