فوتبال و فوتسال
1398/5/29 - 16:12
26191

عکس ؛ فیلیپه کوتینیو بایرن را به عدد ۱۳ رساند !

کوتینیو ؛ برترین گل ها و مهارت های فیلیپه کوتینیو درتیم فوتبال بارسلونا

کوتینیو سیزدهمین بازیکن برزیلی است که پیراهن بایرن مونیخ را بر تن می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فیلیپه کوتینیو با انتقالی قرضی از بارسلونا به بایرن مونیخ پیوست، تا به سیزدهمین بازیکن برزیلی تاریخ بایرن مونیخ بدل شود.

به گزارش ترنسفرمارکت، پیش از کوتینیو ۱۲ بازیکن برزیلی پیراهن بایرن مونیخ را بر تن کرده بودند، که برناردو فرناندز داسیلوا در سال ۱۹۹۱ اولین نفر از این لیست بود که پیراهن باواریا را بر تن می کند. مازینیو در همان سال پیراهن بایرن مونیخ را بر تن کرد و البته موفقتر از برناردو بود.

جورجینیو در سال ۱۹۹۲ به بایرن مونیخ پیوست و سه سال در این تیم عضویت داشت و در سال ۱۹۹۴ همراه با برزیل قهرمان جام جهانی شد. جیووانی البر در سال ۱۹۹۷ به بایرن مونیخ پیوست، شش سال در این تیم عضویت داشت و با به ثمر رساندن ۱۳۹ گل به یکی از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه بدل شد.

پائولو سرجیو که سابقه قهرمانی همراه با برزیل در جام جهانی ۱۹۹۴ را در کارنامه داشت در سال ۱۹۹۹ به بایرن مونیخ پیوست و سه سال در این تیم عضویت داشت. زی روبرتو در سال ۲۰۰۲ به بایرن مونیخ پیوست و طی دو برهه حضور در این تیم شش سال پیراهن بایرن مونیخ را بر تن کرد. لوسیو که در سال ۲۰۰۲ به همراه برزیل قهرمان جام جهانی شده بود، در سال ۲۰۰۴ و به مدت پنج فصل راهی بایرن مونیخ شد.

برنو (۲۰۰۸، چهار سال)، رافینیا (۲۰۱۱، هشت سال)، لوئیز گوستاوو (۲۰۱۱، دو سال)، دانته (۲۰۱۲، سه سال)، داگلاس کاستا (۲۰۱۵، دو سال) دیگر بازیکنان این لیست هستند که کوستا با انتقالی ۳۰ میلیون یورویی گرانترین بازیکن برزیلی تاریخ بایرن مونیخ نیز می باشد.

فیلیپه کوتینیو با انتقالی قرضی از بارسلونا به بایرن مونیخ پیوست فیلیپه کوتینیو تا به سیزدهمین بازیکن برزیلی تاریخ بایرن مونیخ بدل شود.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو