فوتبال و فوتسال
1398/11/6 - 00:23
71015

عکس ؛ عامل اصلی باخت بارسلونا مقابل والنسیا

بارسلونا ؛ برترین گل های بارسلونا به والنسیا در رقابت های لالیگا

والنسیا با درخشش ماکسی گومز امشب توانست اولین شکست کیکه ستین به عنوان سرمربی بارسا را رقم بزند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کیکه ستین سرمربی بارسا در سومین بازی به عنوان مربی بارسا شکست را تجربه کرد. تیم او گرانادا و ایبیزا را با نتایج خفیف برده بود ولی امشب در اولین آزموش دشوار لالیگایی برابر والنسیا شکست خورد. بارسا در نیمه اول با خوش شانسی از مهلکه گریخت و اگر مهار پنالتی تراشتگن و یکی دو واکنش خوب دیگر او نبود، با شکست نیمه اول را به اتمام می رساند. سه دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ماکسی گومز از درون محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ پس از برخورد به جوردی آلبا وارد دروازه شد تا با گل به خودی والنسیا پیش بیفتد.

دقیقه ۷۷ والنسیا برتری خود را پررنگ تر کرد. زننده این گل ماکسی گومز بود و این بار گل به نام او ثبت شد. ستاره ای که یک دقیقه قبل تقاضای تعویض داده بود ولی به موقع توانست گلزنی کرده و والنسیا را به سمت پیروزی هدایت کند. او با یک استپ و سپس ضربه فنی دقیق، توپ را به کنج دروازه بارسا فرستاد. تراشتگن که در نیمه اول پنالتی ماکسی را مهار کرده بود، این بار تنها نظاره گر بود.

دقیقه 77 والنسیا برتری خود را پررنگ تر کرد زننده این گل ماکسی گومز بود و این بار گل به نام ماکسی گومز ثبت شد ستاره ای که یک دقیقه قبل تقاضای تعویض داده بود.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو