فوتبال و فوتسال
1398/9/1 - 17:16
51738

عکس ؛ رئال ستاره ولزی را به گودال می‌فرستد!

گرت بیل - رئال مادرید

روزنامه آاس در چاپ امروز خود طرح جالبی درباره شرایط این روزهای بیل در رئال مادرید روی جلد برده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در ابتدای فصل و در حالی که بسیاری گمان می کردند با توجه به روی کار آمدن زین الدین زیدان و رابطه بد او با گرت بیل ، این ستاره ولزی از رئال مادرید جدا شود اما این اتفاق رخ نداد و بیل نهایتا در جمع کهکشانی ها ماندگار شد. ستاره ولزی رئال مادرید در کمال تعجب و از ابتدای فصل در ترکیب ثابت لوس بلانکوس قرار گرفت و عملکرد خوبی نیز از خود ارائه داد.

در ادامه اما لیست رئال مادرید برای بازی دوم این تیم در لیگ قهرمانان اروپا مقابل کلوب بروژ در حالی اعلام شد که نامی از گرت بیل در آن دیده نمی شد؛ اتفاقی که آغازی دوباره بر حواشی این ستاره ولزی بود. بیل در ادامه به شکل های مختلف نارضایتی خود را از این موضوع نشان داد اما زیدان هیچ گونه صحبتی درباره او انجام نداد و ترجیح داد که به حواشی دامن نزند.

با شروع بازی های ملی در ماه اکتبر گرت بیل به اردوی تیم ملی ولز دعوت شد اما این بازیکن در بازی مقابل کرواسی دچار مصدومیت شد. بیل پس از بازگشت به مادرید به ریکاوری پرداخت و در کمال تعجب روند درمان او بیش از یک ماه به طول انجامید؛ موضوعی که باعث شد این ستاره ولزی چند بازی مهم رئال مادرید را به دلیل مصدومیت از دست بدهد.

بیل اما در کمال تعجب درست پیش از آغاز بازی های ملی جدید در ماه نووامبر، شرایط حضور در زمین را پیدا کرد و به اردوی ولز ملحق شد؛ اتفاقی که خشم مسئولان و هواداران رئال مادرید را در پی داشت. آن ها مدعی شده بودند که این ولزی هیچ تعهدی نسبت به باشگاه خود ندارد.

این اتفاقات اما پایان کار نبود و حواشی بیل بعد از راهیابی تیم ملی ولز به رقابت های یورو ۲۰۲۰ به اوج خود رسید؛ جایی که این ستاره ولزی جشن صعود عجیبی با هم تیمی هایش برگزار کرد و با یک پرچم با نوشته های شگفت انگیز در آن حاضر شده بود. روی این پرچم ولز نوشته شده بود: ” اولویت های بیل به ترتیب تیم ملی ولز، گلف و رئال مادرید هستند.”

این حرکت بیل باعث شده که عصبانیت رئالی ها از او بیش از پیش شود. در همین رابطه روزنامه آاس، چاپ شهر مادرید، با یک عکس فوق العاده به رابطه تیره و تار گرت بیل و رئال مادرید اشاره کرده است. آاس با تیتر ” بیل به گودال می رود” به حواشی این ستاره ولزی رئال مادرید پرداخته است.

با توجه به اتفاقات رخ داده، به نظر می رسد که گرت بیل و رئال مادرید به پایان خط رسیده اند و دیگر هیچ راهی برای بازگشت رابطه خوب بین این دو وجود ندارد، مگر چیزی شبیه به معجزه!

رئال

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو