فوتبال و فوتسال
1398/4/13 - 15:50
6577

عکس ؛ بارسا برای نیمار و پاری سن ژرمن شرط گذاشت !

برترین گل ها و مهارت های نیمار جونیور در دوران حضورش در بارسلونا

باشگاه بارسلونا به هر قیمتی حاضر نیست بر سر انتقال نیمار با پی اس جی وارد مذاکره شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نقل از موندودپورتیوو، انتقال احتمالی نیمار به بارسلونا هنوز با رسیدن به واقعیت، فاصله زیادی دارد. اگر آنتوان گریزمان تا یک هفته دیگر با ۱۲۰ میلیون یورو یا حتی کمتر به مهاجم جدید بارسا تبدیل خواهد شد، نیمار هنوز راه درازی تا بازگشت به بارسلونا پیش رو دارد.

بارسا هنوز هیچ حرکت خاصی برای جذب نیمار انجام نداده و هیچ مذاکره مستقیمی بین دو باشگاه صورت نگرفته است. بارسا احتمال جذب نیمار را رد نمی کند اما موضع این باشگاه در قبال این انتقال روشن است؛ تنها به شرط تبادل بازیکن، بارسا وارد مذاکره با پی اس جی خواهد شد.

در بارسلونا بر این عقیده اند که جذب نیمار بدون هزینه کردن حتی یک یورو نیز ممکن خواهد شد و اینکه مجموع ارزش بازیکن یا بازیکنانی که از بارسا راهی پی اس جی می شوند، نباید بیشتر از ۱۷۰ میلیون یورو شود؛ رقمی که بارسا اعتقاد دارد، بند فسخ قرارداد نیمار در سال ۲۰۲۰ است.

در پی اس جی به چند بازیکن بارسلونا سخت علاقه مندند. عثمان دمبله، کوتینیو، راکیتیچ و اومتیتی از جمله این بازیکنان هستند. سران بارسا معتقدند که در صورت انتقال دمبله به پی اس جی، دیگر نیاز به پرداخت هیچ پولی برای جذب نیمار نیست چرا که ارزش ستاره جوان فرانسوی را ۲۰۰ میلیون یورو می دانند.

در صورت انتقال کوتینیو، یکی از بین راکیتیچ و اومتیتی می تواند راهی پی اس جی شود و با توجه به اینکه راکیتیچ و اومتیتی علاقه ای به ترک بارسا ندارند، پی اس جی باید به آنها قراردادی وسوسه کننده ارائه دهد.

مسئولان بارسا روی نیمار‌ دیدگاه مثبتی دارند اما مشکلی که اکنون در باشگاه وجود دارد، به رقم دستمزدها برمی گردد. اگر انتقال گریزمان را با دستمزد سالانه ۱۷ میلیون یورو قطعی بدانیم، جذب نیمار که سالانه ۲۴ میلیون یورو دستمزد می خواهد، تراز مالی باشگاه را دستحوش تغییرات خواهد کرد.

آنچه واضح است اینکه، بارسلونا هیچ عجله ای برای جذب نیمار ندارد و فعلا تمرکز روی گریزمان است تا هفته دیگر انتقال او قطعی شود.

نیمار می تواند ۵ روز دیگر به تمرینات پیش فصل پی اس جی اضافه شود و بارسا در انتظار مذاکرات مستقیم او با ناصر الخلیفی خواهد ماند. تا دوم سپتامبر که پنجره نقل و انتقالات بسته خواهد شد، بارسا فرصت برای جذب نیمار خواهد داشت. سران باشگاه بر این عقیده اند که نیمار در حال حاضر مشکل پاری سن ژرمن است و بهترین راه این است که صبوری پیشه کنند. جذب او نیز به یک شرط خواهد بود؛ تبادل بازیکن و بدون پرداخت یک یورو.

اگر گریزمان تا یک هفته دیگر با 120 میلیون یورو یا حتی کمتر به مهاجم جدید بارسا تبدیل خواهد شد، نیمار هنوز راه درازی تا بازگشت به بارسلونا پیش رو دارد.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو