فوتبال و فوتسال
1398/11/17 - 00:05
74577

عکس ؛ استقلال دربی را ۲+۱۱ نفره استارت می زند

سرمربی استقلال با آوردن دو کودک که قبلا آنها را رییس خطاب کرده بود حال و هوای خاصی به آخرین تمرین تیمش قبل از بازی با پرسپولیس داد.

عبدالرضا موسوی سعید رمضانی باشگاه استقلال - تیم استقلال محمد نوری فر ستار همدانی حسن العتیبی محمد نوری فر - باشگاه استقلال خلیلی پرو پییچ محمد نوری‌فر - سعید مراغه‌چیان مجتبی ساعی جواد زرینچه تیم ملی - گری هوپر محمد نوری‌فر - تیم فوتبال استقلال - باشگاه استقلال - محمد نوری‌فر

سرمربی استقلال با آوردن دو کودک که قبلا آنها را رییس خطاب کرده بود حال و هوای خاصی به آخرین تمرین تیمش قبل از بازی با پرسپولیس داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاید تعداد افراد غیر مسوولی که توانسته اند تمرین یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس را یک روز قبل از دربی ببینند کمتر از انگشتان یک دست باشد، پس امیرحسین و حسین امروز افراد منحصر به فردی در فوتبال ایران محسوب می شوند و اتفاق هایی که امروز تجربه کرده اند را تا آخر عمر فراموش نخواهند کرد.

حسین و امیرحسین دو کودکی هستند که علاقه شان به استقلال و فرهاد مجیدی به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و البته به دست سرمربی جدید آبی ها رسید، فرهاد مجیدی پیش از بازی با الکویت و الریان آنها را با لقب رییس خطاب کرد و البته وعده داد خیلی زود آنها را ملاقات می کند.

امروز همان روز موعد بود، جایی که دقایقی قبل از شروع تمرین استقلال امیرحسین و حسین به مجموعه ورزشی انقلاب رفتند و با حضور در رختکن با استقبال فرهاد مجیدی روبرو شدند؛ آنها دقیقا سر میزی رفتند که کادرفنی استقلال در آن جلسات خود را برگزار می کنند و سرمربی جوان آبی ها با استفاده از لفظ روسای من از آنها خواست که بالای میز بنشینند، جایی که در جلسات خودش آنجا می نشست. مجیدی بعد از این اتفاق خودش در گوشه ای از میز نشست و از امیر و امیرحسین در مورد علاقه شان به فوتبال سوال کرد.

اما این تمام ماجرا نبود چراکه فرهاد مجیدی در پایان صحبت این دو کودک خردسال دو پیراهن شماره ۷ با نام های خودشان به آنها هدیه کرد تا آخرین تمرین آبی ها قبل از بازی با پرسپولیس با حضور ۲۰ بازیکن برگزار شود، ۱۸ بازیکنی که قرار است در دربی بازی کنند و امیر و امیرحسین که قرار است در بازی فردا نفس شان پشت سر این تیم باشد.

هنگامی که تمرین استقلال آغاز شد و بازیکنان این تیم مشغول کارهای کششی و هوازی بودند، فرهاد مجیدی دقایقی با امیر و امیرحسین تمرین کرد تا آنها خود را عضوی از این تیم بدانند. در ادامه امیر و امیرحسین دقایقی با سایر بازیکنان تمرین گروهی انجام دادند و با آنها عکس یادگاری گرفتند تا روز فراموش نشدنی این دو کودک استقلالی به این شکل به پایان برسد.

آنچه مسلم است فرهاد مجیدی امروز کاری کرد که کمتر کسی آن را انجام می دهد و حالا فردا به جز هواداران استقلال نفس گرم این دو کودک محروم را هم پشت سر تیم خود خواهد داشت و آنها برای آبی ها در دیدار سرنوشت ساز فردا برابر پرسپولیس دعا خواهند کرد.

منبع : پارس فوتبال

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو