فوتبال و فوتسال
1398/11/8 - 22:46
72115

عذرخواهی و دلجویی مدیرعامل پرسپولیس از شفقتیان

جمشید شاه محمدی شفقتیان وحید کاظمی یحیی گل محمدی رسول دوره - امیر علی حسینی مهدی رسول‌پناه حسین قدوسی علا عباس کالدرون امیررضا جانی پور شهرداری ماهشهر حسین قدوسی خواجوند - هادی نوروزی - باشگاه پرسپولیس

مراسم ترحیم همسر منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس با حضور بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس برگزار شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین، پنجعلی، محرمی، محمدخانی، فنونی زاده، پیوس، نعیم ابادی، عباس کارگر، فاطمی مقدم، سعید شیرینی، ریاضتی سرپرست تیم امید و رابط باشگاه در امور پیشکسوتان، کریم شاهوردی بازیکن سابق راه اهن، تعدادی از هواداران و برخی مشوقین در کانون هواداران باشگاه از جمله افراد سرشناسی بودند که در مراسم حضور یافتند و با شفقتیان ابراز همدردی کردند.

روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم با تاج گل و نصب بنر تسلیتی با شفقتیان ابراز همدردی کرد. در پایان مراسم انصاری فرد در تماسی از شفقتیان همبازی سابق خود بخاطر طولانی شدن جلسه‌ای ودر خارج از باشگاه و عدم حضور خود در مراسم بادبود عذرخواهی و دلجویی کرد و بار دیگر به وی تسلیت گفته و تاکید برای ابراز همدردی به دیدار وی و خانواده اش خواهد رفت.

شفقتیان که در بدو فعالیت انصاری فرد به عنوان مدیرعامل با وی در باشگاه دیدار کرده بود نیز گفت:

می دانم و خبر دارم شبانه روز در حال تلاش هستی و با این وجود برای خیلی کار‌ها وقت کم می‌اوری. از تماس شما ممنونم و راضی نیستم امورات باشگاه به خاطر من برای ساعاتی هم که هست انجام نشود. برای من موفقیت و سربلندی پرسپولیس و شما دوست خوبم مهم‌تر است و ضمن تشکر از ابراز همدردی‌ها ارزو می‌کنم پرسپولیس با چهارمین قهرمانی متوالی دل مردم را شاد کند و ما هم در شادی‌ها جبران این ابراز همدردی‌ها را کنیم.

شفقتیان در گفتگو با سایت باشگاه از ابراز همدردی پروین و پیشکسوتان و همچنین مدیریت باشگاه پرسپولیس و هواداران با معرفت تقدیر و تشکر کرد.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو