فوتبال و فوتسال
1398/11/15 - 15:34
74133

سید جلال به سیم آخر زد ؛ منتظر مصاحبه‌های تند کاپیتان پرسپولیس باشید !

سید جلال حسینی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دیگر جلوی اعتراض بازیکنان به خاطر طلب هایشان را نمی گیرد.

سید جلال حسینی - سید‌جلال حسینی - سیدجلال حسینی

سید جلال حسینی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دیگر جلوی اعتراض بازیکنان به خاطر طلب هایشان را نمی گیرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بازیکنان پرسپولیس که از وضعیت پرداختی های فصل جاری خود طلب دارند بار دیگر با مدیران باشگاه اتمام حجت کردند. از قرار معلوم بازیکنان این تیم قرار بود پس از بازی با صنعت نفت آبادان مصاحبه های جداگانه ای را علیه مدیریت پرسپولیس انجام دهند که سید‌جلال حسینی تا حدودی مانع از این امر می شود.

کاپیتان سرخپوشان که خود نیز بابت مطالبات فصل گذشته و امسال طلبکار است در تمرینات هفته جاری پرسپولیس با افشین پیروانی جلسات مرتبی را برگزار کرده تا مشکلات تیم را از این طریق به گوش انصاریفرد برساند.

سید‌جلال حسینی انتظار دارد مشکل مالی خود و هم تیمی هایش تا قبل از بازی روز پنجشنبه سرخ ها با استقلال رفع شود در غیر اینصورت هم خودش و هم سایر بازیکنان درباره بی پولی مصاحبه های را انجام خواهند داد که قطعا به مذاق انصاریفرد خوش نمی آید.

بازیکنان پرسپولیس در حالی قصد مصاحبه دارند که بیشتر آنها در ابتدای فصل مبالغ قابل توجهی را از ایرج عرب مدیرعامل وقت سرخ ها بابت آپشن های قرارداد ۹۷-۹۸ . پیش پرداخت قراردادهای فصل ۹۸-۹۹ دریافت کرده اند!

باید دید واکنش مدیرعامل پرسپولیس و مشاوران او که حساسیت زیادی نسبت به چهره رسانه ای و مجازی خود دارند نسبت به این موضوع چه خواهد بود.

پی نوشت: گفتنی است محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس پس از حاشیه های اخیر ناشی از انتشار اسناد منتسب به پرداختی بازیکنان و همچنین از سوی دیگر اعتراض شاگردان گل محمدی به پرداخت نشدن مطالباتشان با تایید محق بودن بازیکنان وعده داد که پرسپولیسی ها پیش از داربی شارژ مالی خواهند شد. حالا باید منتظر ماند و دید این وعده مدیرعامل پرسپولیس تا چه حد رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت.

تسنیم

منبع : پارس فوتبال

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو