• چهارشنبه 13 فروردین 1399
  • 09:23
فوتبال و فوتسال
1398/12/5 - 17:57
80007

سیدحسین حسینی بدون ترس از کرونا استقلال را نجات داد + سند

مصدومیت غیرمنتظره در تمرینات قبل از مصاف با مسجدسلیمانی ها وضعیت سیدحسین حسینی مرد شماره یک استقلال برای حضور در میدان را در هاله ای از ابهام قرار داد.

استقلال در حالی موفق به گذر از سد آهنین ذوبی های اصفهان شد که یک بار دیگر دبل سیو دروازه بان آبی ها نقشی مهم در این برد ایفا کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیدحسین حسینی بعد از دو نمایش پرافت و خیز برابر نماینده های عراق و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه های متفاوت به لیگ برتر بازگشت بلکه یک بار دیگر طعم کلین شیت را بچشد اما تلاش های او بی نتیجه بود چون در آغاز نیمه دوم باز هم دروازه او به روی مهاجمان رقیب بازشد.

با این وجود اما استقلالی ها در راه برد میلیمتری و نزدیک برابر ذوب آهن مدیون دبل سیو نیمه نخست این دروازه بان هستند چون اگر هنرنمایی سیدحسین حسینی در این صحنه نبود چه بسا نتیجه بازی در پایان به جای برد استقلال به شکل دیگری ثبت می شد.

سیدحسین حسینی در نیمه دوم هم خیلی اذیت شد به خصوص در صحنه گل دوم و مردود شده ذوبی ها که اگر پرچم کمک اول بالا نمی رفت تا گل نژادمهدی مردود شود یک بار دیگر او اسیر اشتباهات ساختار تدافعی استقلال می شد و گلی دیگر در بیلان کاری اش ثبت می گردید.

به هر ترتیب در پایان بازی وقتی حسینی و چشمی با شادمانی یکدیگر را به دور از ترس ویروس کرونا در آغوش کشیدند می شد فهمید که از زیر بار چه فشاری جان سالم به در بردند! سیدحسین حالا با این بازی و برد می تواند با روحیه ای دوچندان بازی های بدون وقفه خود در ترکیب اصلی استقلال را ادامه بدهد به امید این که بهترین جایگاه در جدول برای آبی ها رقم بخورد.

استقلال در حالی موفق به گذر از سد آهنین ذوبی های اصفهان شد که یک بار دیگر دبل سیو سیدحسین حسینی دروازه بان آبی ها نقشی مهم در این برد ایفا کرد.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو