سایر ورزش‌ها
1398/6/5 - 18:09
29773

سلطانی‌فر : به ثبت کارنامه مطلوب در بازی‌های المپیک امیدواریم

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارکنان نمونه وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز برگزار شد با اشاره به جلسه اخیر هیات دولت اظهار داشت : در این جلسه ریاست سازمان اداری و استخدامی کشور گزارشی از میزان رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع دستگاه های مختلف بر اساس نظرسن...

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارکنان نمونه وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز برگزار شد با اشاره به جلسه اخیر هیات دولت اظهار داشت : در این جلسه ریاست سازمان اداری و استخدامی کشور گزارشی از میزان رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع دستگاه های مختلف بر اساس نظرسنجی که از مراجعین دستگاه ها در مقاطع متنوع داشتند ، وزارت ورزش و جوانان در بین ٢٤ دستگاه اجرایی جزو پنج دستگاه برتر کشور و در لیست سبز قرار گرفت که این موفقیت بزرگ را به کارکنان و مدیران وزارت ورزش و جوانان تبریک می گویم .

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه اگر موفقیتی هست مرهون تلاش ها و از خودگذشتی های تک تک کارکنان ستاد و استان ها و شهرستان هاست که به جامعه ورزش و جوانان خدمت می کنند .

وزیر ورزش و جوانان این وزارتخانه را در بین ضعیف ترین دستگاه های دانست که پایه حقوق و مزایای کارکنان آن پایین است و در ادامه تصریح کرد : در حال تلاش هستیم تا یک گشایش را ایجاد کنیم و شرایط مطلوبتری را برای  کارکنان و خانواده هایشان بوجود آوریم . البته خوشبختانه تا کنون نتایج این اقدامات مثبت بوده و مراحل نهایی آن پیش می رود و انشالله  بتوانیم به  مجموعه پرداختی ها به همکاران در ماه های آینده  افزایش چشمگیری بدهیم .

سلطانی فر موفقیت های جامعه ورزش و جوانان در عرصه های همگانی ، قهرمانی و جوانان را مهم بر شمرد و توضیح داد : مجموعه ورزش و جوانان کارنامه قابل قبولی داشته که این افتخارآفرینی ها محصول کار جمعی است و انشالله استمرار خواهد داشت و امیدوار به آینده بهتر برای ارائه کارنامه مطلوب و قابل قبول در شان مردم ایران در بازی های المپیک ٢٠٢٠ توکیو هستیم .

وزیر ورزش و جوانان در پایان سخنانش به اجرای برنامه های مهم ورزش کشور در ابعاد همگانی در فصل تابستان اشاره کرد و اظهار داشت : با اجرای المپیاد استعدادهای برتر ، جام خوشه چین و تابستانه با ورزش دستاوردهای خوبی داشتیم که باز هم باید تلاش کنیم با طرح ها و أیده های مختلف جامعه ای سالم ، پرنشاط و پرانگیزه در راستای اهداف توسعه کشور داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو