فوتبال و فوتسال
1398/5/22 - 21:45
23415

سرمربی نفت مسجدسلیمان : هواداران را در هفته اول از ما نگیرید!

مهدی تارتار - امیر صادقی پناه

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان از مسئولان خوزستانی تقاضا می کند تا برای رسیدن ورزشگاه نفت مسجدسلیمان به هفته اول تمام تلاش خود را بکنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سازمان لیگ برترایران اعلام کرده بود، زمانی لیگ نوزدهم شروع می شود که ورزشگاه های محل بازی های لیگ برترشرایط میزبانی را به طور کامل دارا شوند. نصب دوربین، نصب صندلی وشماره گذاری آن وهمچنین نصب گیت از امکاناتی است که سازمان لیگ برتر روی آن تاکید دارد و طبق اعلام بهاروند رئیس سازمان لیگ نفت مسجد سلیمان باید در بازی اول بیرون بازی کند. مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان، درباره خبر اینکه نفت مسجدسلیمان در هفته اول نمی تواند در خانه میزبانی کند، گفت:

راستش را بخواهید اکنون ۱۰ روز تا شروع مسابقات فرصت باقیمانده است، کمی زود نیست از الان بگوییم که ما به هفته اول نمی رسیم؟

وی در پاسخ به سوالی که در صورت آماده نشدن ورزشگاه بهنام محمدی در کجا میزبانی می کنند، نیز گفت:

ما اصلا به این موضوع فکر نمی کنیم و تنها بدنبال این هستیم تا ورزشگاه بهنام محمدی را به بازی اول برسانیم چرا که ما روی حضور هواداران حساب ویژه ای کرده ایم. ما در ۵ هفته اول سخت ترین قرعه را داریم و نیاز به هواداران در تیم ما بسیار احساس می شود چرا که انها نیروی ما را چندین برابر خواهند کرد و امیدوارم که هوادارانمان را هفته اول از ما نگیرند.

مهدی تارتار می گوید:

ما در بازی اول باید به مصاف تراکتورسازی برویم که وضعیت دو تیم و قراردادها کاملا متفاوت است و ما روی هواداران حساب ویژه کرده ایم. من از مسئولان عاجزانه می خواهم که کمک کنند تا بتوانیم از همان ابتدا در لیگ برتر، میزبان باشیم و بتوانیم حقمان را در این دیدارها بگیریم اگرچه می دانید که در دومین دیدار خانگی برابر استقلال و سپس با شهر خودرو باید در خانه بازی کنیم.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو