فوتبال و فوتسال
1399/3/2 - 16:17
98955

سرمربی تیم ملی فوتسال: می‌توانیم لیگ را راحت برگزار کنیم

سید محمد ناظم‌الشریعه - فوتسال - سیدمحمد ناظم الشریعه - سیدمحمد ناظم‌الشریعه - سید محمد ناظم الشریعه - محمد ناظم الشریعه - محمد ناظم‌الشریعه - وحید شمسایی

سید محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعتقاد دارد کار این تیم در صورت عدم لغو رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا سخت خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سید محمد ناظم‌الشریعه درباره نشست کادر فنی تیم ملی فوتسال با اعضای سازمان لیگ و کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت:

جلسه خیلی خوبی بود و مشکلی وجود نداشت. بر اساس مسابقات قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی کردیم و همه چیز به لیگ بستگی دارد. همه‌چیز از پایان لیگ امسال و مشخص شدن تاریخ جدید رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص می‌شود.

سید محمد ناظم‌الشریعه با اشاره به برنامه‌های تیم ملی فوتسال تصریح کرد:

اگر می‌خواهیم کارمان را به خوبی انجام دهیم، باید از فرصت‌های خود برای بازی‌های تدارکاتی در فیفادی‌ها استفاده کنیم. به این خاطر از تعویق جام جهانی خوشحال شدیم که می‌توانیم بازی‌های دوستانه بیشتری داشته باشیم. در ماه‌های شهریور، آبان، آذر، بهمن و اسفند امسال و فروردین سال آینده فیفادی داریم و باید از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص دو تورنمنت بین‌المللی شاگردانش گفت:

تورنمنت تایلند در شهریور برگزار می‌شود که طبق گفته پرهیزکار، تیم ملی اسپانیا هم در آن حضور دارد و ما در آن شرکت می‌کنیم. تورنمنت کاسپین را هم پیش‌رو داریم که زمان آن با هماهنگی ما و روسیه تعیین می‌شود.

سید محمد ناظم‌الشریعه درباره لیگ برتر در فصل آینده خاطرنشان کرد:

برعکس این فصل که بازیکنان فشار زیادی تحمل کردند، با تدبیر جابری می‌توانیم لیگ را خیلی راحت برگزار کنیم تا برنامه‌های تیم ملی را هم پیش ببریم. همه این برنامه‌ها به شرط تعویق مسابقات قهرمانی آسیاست. برنامه خود را در صورت عدم تعویق رقابت‌ها را هم ارائه کردیم، اما اگر این اتفاق بیفتد، کار ما خیلی سخت می‌شود.

سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد وضعیت بازیکنان تیم ملی فوتسال گفت:

لژیونرهای ما خارج از کشور و زیر نظر باشگاه‌های خود تمرین می‌کنند. مس سونگون و گیتی‌پسند هم باید در فینال لیگ برتر بازی کنند و خیلی نمی‌توانیم کاری به بازیکنان این دو تیم کاری داشته باشیم. با ملی‌پوشان سایر تیم‌ها در ارتباط هستیم و خرداد هم دو اردو برای باریکنان جوانی که آنها را زیر نظر داشتیم، برگزار می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره تصمیم اتخاذ شده مبنی بر حضور نایب‌قهرمان لیگ برتر در مسابقات جام باشگاه‌های جهان و نیز آغاز لیگ سال آینده در شهریور گفت:

وقتی تیم قهرمان پس از مسابقات باشگاه‌های آسیا باید در جام باشگاه‌های جهان به میدان می‌رفت که خیلی اذیت می‌شد. همچنین برای تیم نایب‌قهرمان انگیزه‌ای ایجاد شد و تصمیم خیلی خوبی بود. آغاز لیگ سال آینده هم مطابق برنامه پیشنهادی خود ما بود.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو