سایر ورزش‌ها
1399/4/28 - 09:46
113101

سالن اسکواش بیرجند محلی برای برگزاری کمپ‌های تیم ملی فدراسیون

حسن عزیزی، امروز شنبه 28 تیر در مراسم افتتاح سالن تخصصی و بین المللی اسکواش بیرجند با حضور وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه نبود سالن اسکواش، یکی از چالش های اساسی ورزش استان بود که اک...

حسن عزیزی، امروز شنبه 28 تیر در مراسم افتتاح سالن تخصصی و بین‌المللی اسکواش بیرجند با حضور وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه نبود سالن اسکواش، یکی از چالش‌های اساسی ورزش استان بود که اکنون با پیگیری به نتیجه رسید، اظهار کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۹۳۰ مترمربع و با هزینه کرد ۵۶ میلیارد ریال احداث و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه 220  هزار نفر از مزایای این سالن بهره‌مند خواهند شد، افزود: با توجه استاندار خراسان جنوبی مقرر شده زمینی در سایت دو هکتاری مجموعه گردشگری بند دره بیرجند نیز به این مجموعه افزوده شود تا میزبان ورزشکاران در بخش اسکواش باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه این پروژه به صورت استاندارد بین‌المللی طراحی و با نظارت فنی فدراسیون اجرا شده است، تصریح کرد: مقرر شده این سالن محل برگزاری کمپ‌های تیم ملی فدراسیون باشد.

علی غنی، رییس هیات اسکواش خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: در سال 96، رتبه 28 کشور را داشتیم که اکنون به رتبه اول کشور رسیده‌ایم و این امر مدیون تلاش‌های ورزشکاران، اعضای هیات و مسئولان است.

وی با بیان اینکه کسب این رتبه در رشته اسکواش در کشور نشان دهنده کار جهادی است، افزود: یکی از عواملی که می‌تواند ورزش اسکواش استان را توسعه دهد، افتتاح این مجموعه است.

رییس هیات اسکواش خراسان جنوبی بیان کرد: امروز به علت شیوع کرونا بسیاری از مجموعه‌های ورزشی در سراسر استان دچار مشکل شده‌اند که درخواست دادیم نگاه ویژه‌ای به ورزش استان صورت گیرد.

غنی با بیان اینکه با توجه ویژه به حوزه ورزش استان، شاهد افتتاح مجموعه‌هایی مانند این پروژه خواهیم بود، یادآور شد: اکنون پیمانکار این پروژه در زمینه پرداختی‌ها نیاز به حمایت دارد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو