فوتبال و فوتسال
1398/11/8 - 22:18
72106

رونوشت برداری فرهاد مجیدی از سیمئونه جواب داد !

فرهاد مجیدی - استقلال - غلامرضا جباری

استقلال در دیدار برابر الریان نشان داد که ضد حملات مرگباری دارد و می تواند هر تیمی را از پا درآورد. تاکتیک مجیدی در این دیدار خیلی خوب جواب داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آبی پوشان پایتخت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا نمایش خیره کننده ای از خود نشان دادند.استقلال در دیدار نخست برابر الکویت با ۳ گل به پیروزی دست پیدا کرد و در دیدار دوم برابر الریان که بسیار پرستاره تر بود با ۵ گل آن هم در قطر پیروز شد تا مقتدرانه به مرحله گروهی راه پیدا کند.تیم فرهاد مجیدی در دیدار برابر الکویت فوتبال هجومی را در دستور کار خود قرار داد و به همین خاطر دروازه این تیم در ضد حملات تهدید شد که البته اگر واکنش های خوب حسینی نبود ممکن بود که نتیجه دیگری رقم خورد.

و اما در دیدار برابر الریان تاکتیک آبی پوشان ضد حملات بود که بسیار کلاسیک و مدرسه ای عمل کردند. استقلال در این دیدار نشان داد که با سرعت ویرانگر قائدی و فرصت طلبی دیاباته و مطهری می تواند برای هر تیمی دردسرساز باشد.

استقلال با سرمربی جوان خود یک تاکتیک خاص را در پیش گرفته است. این تیم تقریبا با تاکتیکی شبیه به اتلتیکو مادرید توانست حریف قطری را از پای درآورد و با ضد حملات مرگبار خود با ۵ گل به پیروزی برسد.

آبی پوشان پایتخت توپ را به حریف می دادند و خود به صورت متراکم در کارهای دفاعی شرکت می کردند و این باعث می شود تا با گرفتن توپ به سرعت ضد حملات را پایه ریزی کند و کار حریف خود را تمام کنند.

استقلال در این دیدار هجومی نبود بلکه به کارهای دفاعی روی آورد و چشم به ضد حملات دوخت و این تاکتیک خیلی خوب جواب داد تا جایکه تراکم و هوشیاری بازیکنان استقلال باعث شد تا مهاجمان خطرناک الریان نتوانند کاری انجام دهند و تیم مجیدی با شایستگی پیروز این دیدار شود و به دور بعد راه پیدا کند.

استقلال در این دیدار شبیه به اتلتیکو مادرید بود و فرهاد مجیدی نشان داد که از حضور در اسپانیا درس های گرفته است. بازیکنان تیم او امروز پرتلاش و جنگنده در دفاع بودند و مهاجمان هم در ضد حملات قدر موقعیت ها را به خوبی دانستند. شفقنا

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو