پایه و آبی
1398/6/16 - 18:16
30144

رضوانی: به دنبال بازی‌های دوستانه برای واترپلو هستیم/ ورزشکاران برای راه‌یابی به المپیک می‌جنگند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری میزان محسن رضوانی در خصوص اینکه شنای ایران شانس کسب چند سهمیه المپیک توکیو را دارد اظهار داشت: ما در ۳، ۲ ماده به رکورد‌های ورودی خیلی نزدیک هسیم و شانس کسب سهمیه المپیک را داریم. وی ادامه داد:...

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری میزان محسن رضوانی در خصوص اینکه شنای ایران شانس کسب چند سهمیه المپیک توکیو را دارد اظهار داشت: ما در ۳، ۲ ماده به رکورد‌های ورودی خیلی نزدیک هسیم و شانس کسب سهمیه المپیک را داریم.

وی ادامه داد: البته کسب سهمیه المپیک منوط به این مسئله است که بتوانیم ملی‌پوشان شنا را به مسابقات انتخابی المپیک اعزام کنیم. ضمن اینکه به دنبال این هستیم که آنها را برای اردو به کرواسی هم بفرستیم.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با اشاره به اینکه امیدوار است شناگران ایران سهمیه المپیک را کسب کنند، تصریح کرد: اگر نتوانستیم سهمیه المپیک را از طریق مسابقات کسب کنیم آن وقت است که به دنبال وایلدکارت خواهیم بود؛ البته امیدوارم کار به وایلدکارت نرسد.

رضوای در مورد وضعیت تیم ملی واترپلو گفت: قصد داریم برای تیم ملی واترپلو چند بازی دوستانه مهیا کنیم تا این تیم بتواند با آمادگی کافی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک اعزام شود.

انتهای پیام

منبع : شنا، شیرجه و واترپلو
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو