فوتبال و فوتسال
1399/1/9 - 06:52
87129

رد پای یک پرسپولیسی دو آتیشه در توهین عجیب به استراماچونی در برنامه عصر جدید

استراماچونی : در ایران فقط برای استقلال کار خواهم کرد

آریا عظیمی نژاد به سرمربی سابق استقلال عنوانی عجیب را نسبت داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حالی که شب گذشته صحبتهای عجیب آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید در کمال حیرت بدون ممیزی و کات شدن ما قبل تاریخی خطاب کردن نام استراماچونی ، برای میلیون ها بیننده تلویزیونی پخش شد؛ از صبح امروز پیج اینستاگرام او آماج حملات کلامی هواداران استقلال قرار گرفت و چند پیشکسوت استقلال و همچنین رئیس کانون هواداران استقلال موضع تندی علیه برنامه عصر جدید و آریا عظیمی نژاد گرفتند و با توجه به این فضا، او مجبور به انتشار بیانیه ای اینستاگرامی شد که البته هیچ اثری از عذرخواهی در آن دیده نشد و بدتر از آن، بار دیگر جمله توهین امیزش خطاب به سرمربی پیشین استقلالی ها را تکرار کرد.

در به وجود آمدن این جنجال، رد پای یک پرسپولیسی دو آتشه به نام احسان علیخانی به چشم می خورد چرا که ممیزی برنامه ضبط شده عصر جدید در نهایت به اطلاع او می رسد و او می توانست این بخش از صحبتهای عظیمی نژاد را مثل بسیاری از اتفاقات و صحبتهایی که تاکنون سانسور کرده، حذف کند تا مانع از این جنجال شود اما به نظر می رسد او عامدانه این بخش از صحبتهای داور به ظاهر متشخص عصر جدید را حذف نکرد تا به نوعی کری خوانی ریزی با هواداران استقلال داشته باشد.

نکته جالب در خصوص داوران برنامه عصر جدید این است که عموماً با ژست روشنفکری و حق به جانب نسبت به مسائل مختلف اظهار نظر می کنند اما از رعایت اصول اولیه اخلاق باز مانده اند به طوری که جدای از بحث توهین به استراماچونی ، تاکنون هیچ اطلاعرسانی از کمک این دوستان مولتی میلیونر و همچنین احسان علیخانی که همه مخاطبین را به کمک به مبارزه با کرونا دعوت می کنند، نشده است و مشخص نیست با چه متر و معیاری این دوستان خود را در جایگاهی می بینند که سایرین را نصیحت کرده و از اخلاق و انسانیت برای مخاطبین صحبت کنند..
در هر صورت، تا قبل از این برنامه، شاید اگر آریا عظیمی نژاد به امور روزمره خود در سطح شهر می پرداخت هیچ کس او را نمی شناخت اکا به لطف برنامه عصر جدید و تریبون رسانه ملی او به فردی شناخته تبدیل شده که این اظهار نظر نسنجیده او و البته کج سلیقگی علیخانی برای سانسور صحبتهای او، برایش گران تمام شد و چهره مخدوشی از خود برای مخاطبین ترسیم کرد چرا که پس از این هر فردی دم از اخلاق و انسانیت بزند، لااقل او نباید این کار را انجام دهد.

پی نوشت: اینکه عظیمی نژاد از بین این همه اسم خارجی تنها نام استراماچونی را به خاطر سپرده بیانگر این نکته است که او هم فوتبالی است و هم به واسطه تاثیرگذاری زیاد استراماچونی در استقلال، نام او را به خوبی به خاطر سپرده است! وگرنه بالاتر از نام سرمربی شاهین بوشهر، نام عجیب و جذاب در فوتبال ایران وجود ندارد! آی اسپورت

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو