سایر ورزش‌ها
1399/2/1 - 00:39
91693

رحیمی: قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم/ کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم

حسن رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد فعالیت های خیرخواهانه اش همراه با موسسه خیریه خادمین امام علی (ع) در روزهای شیوع ک...

حسن رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد فعالیت‌های خیرخواهانه‌اش همراه با موسسه خیریه خادمین امام علی (ع) در روزهای شیوع کرونا دارد، اظهار داشت: مرحله توزیع اقلامی که توسط خیرین جمع‌آوری شده، حتی هنوز به نصف هم نرسیده است. شهر به شهر این توزیع‌ها ادامه دارد و فکر می‌کنم هنوز شش منطقه از تهران هم باقی مانده است و به شهرهای دیگر نیز خواهیم رفت.

وی در مورد اینکه چطور خانواده‌های محروم شناسایی می‌شوند، تأکید کرد: هدف موسسه در این مرحله کمک به زنان سرپرست خانوار است. از طریق کمیته امداد هر شهر، زنان سرپرست خانوار شناسایی خواهند شد و در وضعیتی که خیلی‌ها به خاطر شیوع کرونا بیکار شده‌اند و مشکلات معیشتی فراوانی دارند، اقلام تهیه‌شده در اختیارشان قرار می‌گیرد.

دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو در واکنش به شایعه‌ای که درباره احتمال بازگشت دوباره او به دنیای قهرمانی به راه افتاده است، خاطرنشان کرد: یکی از دوستان برنامه زنده اینستاگرامی ترتیب داد و سؤال‌هایی از من پرسیده شد. یک نفر پرسید اگر شرایط فراهم شود دوست داری دوباره کشتی بگیری که من هم گفتم چراکه نه. دوست دارم، ولی وقتی می‌بینم شرایطی که لازم است، فراهم نیست و من اگر بیایم باید با همه بجنگم، چرا باید بیایم؟ مگر من چقدر توان دارم؟ جوان 20 ساله که نیستم که وقتی عاشق چشم و ابروی حریفم شدند و او را انتخاب کردند، مصمم‌تر و باانگیزه‌تر بیایم و حقم را از دنیای کشتی بگیرم. من امروز توان این کار را ندارم.

قهرمان سابق کشتی کشورمان ادامه داد: اگر شرایط خیلی خوبی برایم فراهم می‌شد و حمایتم می‌کردند، من هم می‌آمدم و همه سعی و تلاشم را می‌کردم که دوباره ملی‌پوش شوم. حتی در مسابقه انتخابی هم شرکت می‌کردم، اما در شرایط عادلانه. وقتی که می‌دانم این شرایط مهیا نیست، نمی‌آیم. قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم. امروز همه می‌گویند برگرد، تو دوباره می‌توانی کشتی بگیری، اما همین که ببازم همان‌ها نظرشان عوض شده و می‌گویند رحیمی پیر شده بود.

رحیمی همچنین خاطر نشان کرد: مگر به من گفته‌اند سال المپیک است و ما به تو نیاز داریم؟ اصلاً کسی دوست ندارد که حسن رحیمی به کشتی برگردد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو