• پنج شنبه 14 فروردین 1399
  • 20:13
سایر ورزش‌ها
1399/1/6 - 23:15
86806

راهکار جالب فدراسیون فوتبال تونس برای جبران خسارت باشگاه‌ها

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال تونس تصمیم گرفت مبلغی را به عنوان کمک جهت جبران خسارت مالی روزهای تعطیلی فوتبال به باشگاه‌های این کشو...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال تونس تصمیم گرفت مبلغی را به عنوان کمک جهت جبران خسارت مالی روزهای تعطیلی فوتبال به باشگاه‌های این کشور بدهد.

شیوع ویروس کرونا تقریبا در تمام کشورهای دنیا باعث تعطیلی مسابقات فوتبال شده و همه بازی‌های  بین المللی را  هم لغو کرده است. در حالی که قاره آفریقا دیرتر از آسیا و اروپا با این ویروس روبه رو  شد و  تلفات کمتری تا کنون داشته، کشورهای این قاره هم مسابقات خود را به حالت تعلیق درآورده اند. یکی از این کشورها تونس است که از 2 هفته قبل، تمامی بازی‌ها  را تا زمانی غیرمعلوم لغو کرد.

با این وجود، فدراسیون فوتبال تونس دست به یک اقدام جالب زده است. مسئولان این فدراسیون تصمیم گرفته‌اند به باشگاه‌های فوتبال به دلیل خسارت مالی ناشی از دوران تعطیلی مسابقات کمک کنند. به این منظور مبلغ  یک  میلیون دینار (معادل 344 هزار دلار) به صورت کلی و با توجه به سطح و لیگی که تیم‌ها در آن حضور دارند، بین باشگاه‌ها تقسیم خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو