فوتبال و فوتسال
1398/6/20 - 17:15
30979

رابطه عجیب جورجی وینالدوم با یورگن کلوپ !

وینالدوم : برای هر بازی شما باید سخت کار کرده تا بهترین عملکرد را نشان دهید

جورجی واینالدوم، ستاره هلندی لیورپول در مورد رابطه اش با یورگن کلوپ صحبت کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جورجی وینالدوم در دیدار برگشت لیورپول مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان در نیمه دوم وارد میدان شد و در همان ابتدای حضور خود با به ثمر رساندن دو گل، نقش مهمی در صعود دراماتیک مرسی سایدی ها به فینال لیگ قهرمانان ایفا کرد. حالا جورجی وینالدوم گفت که از قرار نگرفتن در ترکیب ثابت از کلوپ بسیار عصبانی بوده است.

جورجی وینالدوم گفت:

“حتی قبل از انتقال من به لیورپول، جلسه ای میان من و یورگن کلوپ برگزار شد و در آن دیدار کلوپ از من در مورد کیفیت ویرژیل فن دایک سوال کرد. البته من همیشه اعتقاد زیادی به سبک بازی فن دایک داشتم و به کلوپ گفتم با خرید این بازیکن، وضعیت دفاعی لیورپول بهتر خواهد شد.

من تعجب نکردم که فن دایک بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو جایزه بهترین بازیکن یوفا را بدست آورد و قطعا انتظار داشتم فن دایک برنده این جایزه شود. فن دایک در مدت اخیر بسیار موفق بوده و هیچ چیز در مورد او دیگر برای من تعجب آور نیست.”

رابطه من با یورگن کلوپ؟

کم و بیش عشق و نفرت. می دانم که او بهترین ها را برای تمام بازیکنان حاضر در رختکن لیورپول می خواهد، اما من گاهی اوقات از کلوپ عصبانی می شوم. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که وی در دیدار برگشت مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان از من در ترکیب اصلی استفاده نکرد، اما من آن شب از رخ دادن این اتفاق بسیار عصبانی بودم.”

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو