فوتبال و فوتسال
1398/6/20 - 17:46
30998

دیگو کاستا رویای گریزمان را فاش کرد!

دیگو کاستا

دیگو کاستا معتقد است که نباید گریزمان را به خاطر رویای بازی کنار مسی سرزنش کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی اتلتیکو تابستان امسال به بارسلونا پیوست. جدایی او یک سال پس از تصمیم وی برای رد پیشنهاد بارسا و تمدید با اتلتیکو رخ داد که واکنش تند هواداران اتلتیکو را در پی داشت؛ به طوریکه لوح گریزمان در خارج از ورزشگاه واندا متروپولیتانو پیش از هر بازی اتلتیکو از سوی هواداران تخریب می شود. دیگو کاستا ستاره جنجالی اتلتیکو در واکنش به موج جدید ضد گریزمان در اتلتیکو گفت:

« هرگز سعی نکردم او را برای ماندن متقاعد کنم چرا که هر بازیکن در تعیین آینده خود مختار است. او با فرانسه قهرمان جهان شده و من هم سال ۲۰۱۴ با اتلتیکو فاتح لالیگا شدم. وقتی من شرایط برای ترک اتلتیکو را مساعد دیدم، این کار را انجام دادم. در اتلتیکو بسیار راحت بودم ولی تصمیم گرفتم به چلسی بروم پس حالا نمی توانم گریزمان را به خاطر پیوستنش به بارسا مواخذه کنم.»

کاستا در ادامه گفت:

« البته قبول دارم پس از اتفاقات سال گذشته، جدایی او برای هواداران دردناک بود و شاید بهتر بود او به شیوه ای دیگر جدا می شد. معتقدم اگر گریزمان سال گذشته به بارسا می رفت، اتفاقات کنونی را شاهد نبودیم. می دانم که رویای او بازی کنار مسی و همچنین سوارز بود و نمی توان او را به این خاطر سرزنش کرد. گریزمان یک فضای جدید و یک چالش متفاوت می خواست. او همیشه در رختکن فضایی شاد ایجاد می کرد و امیدوارم در تیم جدیدش این حس خوب را از دست نداده باشد.»

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو