سایر ورزش‌ها
1398/6/20 - 17:03
30967

دیدار هادی رضایی با رئیس هیئت مدیره کمیته پارالمپیک ژاپن و بازدید از دهکده بازی‌های 2020 توکیو

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، روز نخست این نشست شرکت در جلسه سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپی...

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، روز نخست این نشست شرکت در جلسه سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 بود که با حضور نمایندگان 165 کشور برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.

در روز دوم سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 از محل دهکده بازی ها بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند آماده سازی دهکده قرار گرفتند. دو واحد از آپارتمان‌های دهکده به عنوان نمونه تجهیز شده بودند تا سرپرستان از آنها بازدید کنند.

طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات، تا ماه آینده پروژه دهکده بازی ها به پایان خواهد رسید. پس از بازدید از دهکده، مدال های بازی های پارالمپیک برای سرپرستان به نمایش گذاشته شد.

ملاقات با میتسونوری توری هارا، رئیس هیئت مدیره کمیته ملی پارالمپیک ژاپن از دیگر برنامه های روز دوم بود. در این ملاقات هادی رضایی از پارالمپیک ژاپن به سبب میزبانی بازی های پارالمپیک توکیو 2020 قدردانی و یادبودی به وی اهدا کرد.

توری هارا نیز از ایران به عنوان یکی از بهترین کشورها که با دقت و سرعت اقدامات مربوط به بازی های پارالمپیک توکیو را پیگیری و اجرا می‌کند، یاد کرد و در این خصوص از کمیته ملی پارالمپیک کشورمان قدردانی کرد.

در سومین روز از حضور سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک جلسات عمومی در خصوص دوپینگ، پزشکی و داروها برگزار و ترمینال های فرودگاهی نیز معرفی شد.

همچنین بازدیدی از سالن ها و زمین های بازی در رشته های مختلف انجام و گزارشی از روند ساخت و پیشرفت آنها ارائه شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو