توپ و تور
1398/6/20 - 14:39
30912

دریابیگی در انتخابات فدراسیون والیبال ثبت نام کرد

به گزارش ایسنا، در ادامه ثبت نام‌های نامزدها برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال، امروز (چهارشنبه) ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ علی دریابیگی مدیر اجرایی سابق فدراسیون و سرپرست اسبق تیم نوجوانان در...

به گزارش ایسنا، در ادامه ثبت نام‌های نامزدها برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال، امروز (چهارشنبه) ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ علی دریابیگی مدیر اجرایی سابق فدراسیون و سرپرست اسبق تیم نوجوانان در این انتخابات نام نویسی کرد.

دریابیگی در گفت و گو با ایسنا با تایید این خبر، اظهار کرد: با توجه به اینکه روز یک‌شنبه پایان فرصت ثبت نام‌ها بود، پس از مشورت‌هایی که با پیشکسوتان داشتم و مد نظر قرار دادن توصیه‌های عزیزان و جمع بندی که شخصا داشتم، تصمیم گرفتم امروز در فدراسیون حاضر شده و برای کمک به والیبال در انتخابات شرکت کنم. به هر حال بنده بیست و چند سال در بطن ریاست فدراسیون بودم و سرپرستی تیم نوجوانان را نیز تجربه کرده‌ام.

او افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که باید از مربیان داخلی استفاده کنیم، جمع‌بندی‌هایی داشتم و فکر می‌کنم توانایی کمک کردن به والیبال را دارم. برنامه‌هایی نیز داریم، تقویت رده‌های پایه و بهبود شرایط مالی فدراسیون از جمله اهداف مد نظر ما هستند. بنده در رده پایه فعالیت کرده‌ام و می‌دانم که هیات‌های استانی برای پرورش والیبالیست‌ها چقدر زحمت می‌کشند. قطعا برنامه‌هایی داریم و که همه تلاش خود را برای انجام دادن آن‌ها به کار خواهیم گرفت. همچنین با توجه به این که در سال‌های گذشته بانک سامان را به عنوان اسپانسر برای تیم ملی جذب کردیم، الان نیز این توانایی را در خود می‌بینیم که در مورد مسائل مالی نیز بتوانیم اقدامات مناسبی داشته باشیم.

دریابیگی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان نماینده محمدرضا داورزنی در این انتخابات نام نویسی کرده است؟ اظهار کرد: فکر نمی‌کنم مطرح کردن اسامی افراد درباره من یا سایر کاندیدا درست و پسندیده باشد. من با قاطعیت تا زمان انتخابات حضور دارم و عقب نمی‌کشم. البته مطمئنا اگر فرد اصلح‌تری در انتخابات شرکت کند از او حمایت خواهم کرد، در غیر این صورت در این لحظه باید بگویم نماینده فرد خاصی نیستم.

انتهاتی پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو